Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mic15UTU
    replied
    sincer mie imi plac 2:una e ultima a lui ROAD EMPIRE si cea de a doua e a lui Adi 16V una mai vesela,dar si pe alte culori,sau violeta....
    Last edited by Mic15UTU; 29 March 2011, 05:34.

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    Trebuie sa ne hotaram la o sigla si pe aceasta cale rog la cei care se pricep in photoshop sa scoata mai multe modele

    Leave a comment:


  • danic
    replied
    Originally posted by Adi16v View Post
    Una mai vesela...
    Asta-i cea mai tare....mie unu, desi am zis ca nu imi voi pune, ASTA cu siguranta mi-as "stick-ui-o" pe "troaca".....
    E vesela si mai deosebita.....sa vedem daca trece de conservatori....:-)

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Inca o varianta...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Una mai vesela...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    hai ca se poate

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Mai un model
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    hai sa mai facem cateva modele si dupa aceea le supunem la vot , eu sunt pt sigla lui ROAD EMPIRE

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Daaa, hai să fim noi mai cu moț și să punem un avion pe siglă în loc de o cioară, un vultur sau o stemă. Fă-o violet, ca să fie și restul fericiți.

    MAT-ule, ăla e un Logan stilizat. Sau tu ai Veyron și nu te lauzi?
    Last edited by JREwing; 27 January 2011, 22:18.

    Leave a comment:


  • TM80MAT
    replied
    Mie unu nu-mi convine masina aia ! Am vazut-o la multe steme din LC .
    ASTA CE ZICETI ?
    Attached Files

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Sigla de la ROAD EMPIRE RULES. Simpla, de efect, exact cam ce am discutat in sambata protestului.

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Alta...varianta
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Abia ce am terminat-o...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    imi place , modelul tau ROAD EMPIRE frumos

    Leave a comment:


  • ROAD EMPIRE
    replied
    Imaginea un pic mai centrata !!!!

    Eu zic ca e buna. Daca va place puteti sa o definitivati(finisati,cizelati,etc)
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google