Sigla Logan Club Timisoara
Collapse
X
-
Trebuie sa ne hotaram la o sigla si pe aceasta cale rog la cei care se pricep in photoshop sa scoata mai multe modele
Leave a comment:
-
hai sa mai facem cateva modele si dupa aceea le supunem la vot , eu sunt pt sigla lui ROAD EMPIRE
Leave a comment:
-
Mie unu nu-mi convine masina aia ! Am vazut-o la multe steme din LC .
ASTA CE ZICETI ?Attached Files
Leave a comment:
-
Sigla de la ROAD EMPIRE RULES. Simpla, de efect, exact cam ce am discutat in sambata protestului.
Leave a comment:
-
-
Imaginea un pic mai centrata !!!!
Eu zic ca e buna. Daca va place puteti sa o definitivati(finisati,cizelati,etc)Attached Files
Leave a comment:


Leave a comment: