Sigla Logan Club Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ROAD EMPIRE
    replied
    Bolidul ala nu are nici o legatura cu loganul !

    V-am facut eu o sigla ! ...simpla si zic eu de efect... daca va place puteti sa o mai finisati sau wath ever...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Prima sigla: scoate masina (o fi ea futurista dar Loganul e o caramida cu roti, nicidecum o masina de avangarda) si baga stema orasului pe alb.

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Personal as fi pt varianta 1..., are un aspect modern (futurist) merge bine pe masinile modificate si avem destule ,da bine pe orice culoare , plus ca ar da bine de tot pe luneta mai ales daca are si folie. Este usor de recunoscut ca este Logan Club Timisoara ,nu trebuie sa te uiti de doua ori sa vezi ce scrie acolo...

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Varianta 2 modificata
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Mie-mi place si prima si a 2-a, dar parca la a 2-a ar fi mai ok daca ai scoate masina si ai lasa doar sigla orasului

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    mie imi place prima varianta

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    A doua varianta rules. Poate s-ar vedea mai bine daca gri-ul inchis ar fi si mai inchis (catre negru). Asa nu ar ajunge sa se decoloreze prea repede.

    Leave a comment:


  • Adi16v
    replied
    Ceva variante...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • JREwing
    replied
    Originally posted by bubu_vasile View Post
    paul, hai ca la tine doar o sigla cu violet ar mai drege situatia cu numarul de inmatriculare
    dar si in cazul asta ai avea o problema: si in ar si in tm toti s-ar intreba de care parte a baricadei esti, iar pentru siguranta cred ca ai lua-o la o adica de la ambele tabere
    Eu sunt de partea celor care vor sa-mi fie prieteni si la bine si la rau.

    Originally posted by adimrv View Post
    ultima imi place dar fara culoarea violet
    Si mie, la fel.

    Originally posted by danic View Post
    Mie imi place ....cu VIOLET
    Consumul exagerat de hidrogen dauneaza grav sanatatii.

    Originally posted by Razvy View Post
    mie m-ar place o sigla asemanatoare cu cea a lui ROAD EMPIRE
    si nu sunt singurul caruia ii place
    Si mie imi place.

    Originally posted by adimrv View Post
    da eu vreau o sigla personalizata logan club timisoara
    Si eu.

    De ce altii pot avea si noi nu?
    Last edited by JREwing; 24 January 2011, 10:34. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    da eu vreau o sigla personalizata logan club timisoara

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    deci tu vrei nu?

    Leave a comment:


  • adimrv
    replied
    @boris - pentru cine vrea , nu te inteleg

    Leave a comment:


  • boris
    replied
    incredibil ) ptr ce va trebuie totusi sigla lu peshte ?

    Leave a comment:


  • 3nergy
    replied
    Nu au stralucire si realizeazale la alte rezoluti

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    mie m-ar place o sigla asemanatoare cu cea a lui ROAD EMPIRE
    si nu sunt singurul caruia ii place

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google