Help Dragos Donatii pentru el ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    man eu ziceam in cazu meu ca miau facut un discount bun la dedeman pt ce valoare am achizitionat eu.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Cristi, eu iau cu aprox 22 de ron coala de rigips mare.
      Iar daca vrem sa facem ceva, mergem mai multi sa montam ;)
      Iar de facut mizerie..... la orice lucru facut calumea se face mizerie, iar apoi se face curat.
      In fine, imi pare rau ca m-am bagat, eu unul ma retrag de aici.
      N-ai cu cine.

      Comment


      • #48
        Razvy tata, Christian86 a facut ceva pana acum, tu? aaa, ba da, ai facut, ai fost ironic
        Originally posted by Razvy View Post
        era mai ok sa strangem un 20 ron/caciula si sa mergem la o casa de copii, dar nagh...
        Bate pastele la usa si n-am facut nimic poate facem ceva de craciun, sau la pastele viitor (al cailor)

        din cate vad eu, tu doar dai din gura, tot timpul se poate ceva mai bun din punctul tau de vedere. ca sa-ti analizez ultimul tau post:
        - desi nu se lucreaza, acum ai dat pret pe coala de rigips. asta desi coco_chanel a dat un pret deja la acea dimensiune, 19lei
        - o sa mearga pe dracu mai multi, presimt ca nici o persoana care se va implica prin donarea bani nu va merge sa ajute
        - un meserias nu face niciodata curat, deci o sa ramana pe Dragos magaria. asa's toti meseriasii din romania, sunt meseriasi nu femei de servici
        - n-are de ce sa-ti para rau, decat sa dai idei mai bine veneai direct cu solutii, idei are toata lumea
        - probabil te refereai strict la tine

        si uite cum ajungem sa o dam in balarii, ne luam unii de altii in loc sa facem ceva constructiv si sa ajutam pe cei care au luat initiativa in mana.
        in acest fel nu atragem deloc interes pe acest thread, mie unul mi-a pierit total
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #49
          pana la urma cum ramane cu DRAGOS....??sper ca nu a ramas in pom si numa vb...

          Comment


          • #50
            @Christian86 - astept lista
            sigpic #

            Comment


            • #51
              va asteptam duminica la intalnire,cu cat puteti si va tine sufletu pt DRAGOS....

              Comment


              • #52
                bahm puneti si voi un plan clar de actiune si nominalizati cine strange banii. ca sigur ar da mult mai multi decat 2 persoane, dar va chinuiti de 2 luni si n-ati cumparat un sac de adeziv. hai mereveu, suna din goarna aia cu organizarea, sau aici nu se aude, decat la suc si spart seminte?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #53
                  Sa se intelega, eu nu sunt cu aceasta organizare dar strang banii si am fost plecat o saptamana , cu organizarea proiectului este Cuifulici si C8pilu .
                  sigpic #

                  Comment


                  • #54
                    da mai, da'tu esti sefu'lor. da-le tema de casa...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #55
                      eu la fiecare intalnire le explic .. dar asta este nu pot sa oblig pe nimeni si nu sunt seful nimanui
                      sigpic #

                      Comment


                      • #56
                        man, io de o luna vreau sa stiu cui dau banii si ce se alege de proiect. pana acum, nimic deosebit. astia care va stiti cu materialele de constructii, firme de curatenie, etc, ziceti-ne ce si cum sa facem...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #57
                          repet , eu nu ma ocup de proiect. Eu doar Ajut la proiect cu stransul banilor unde este cazul.
                          ps. fac lista cu cine a dat bani si cat.
                          sigpic #

                          Comment


                          • #58
                            Lista cu cei care au donat pentru Dragos si bani sunt la mine.

                            1 Danic xx lei
                            2 adimrv xx lei
                            3 crististreulea xx lei
                            4 Goporichy xx lei
                            5 Mic15UTU xx lei
                            .

                            Total = 125 lei
                            sigpic #

                            Comment


                            • #59
                              Parerea mea e ca mai bine editezi un post de fiecare data cand cineva da bani, sau sa pui cat a dat fiecare :P
                              Last edited by adimrv; 7 June 2011, 21:52.

                              Comment


                              • #60
                                te astept si pe tine sa donezi daca doresti, nu are importanta cat doneaza fiecare(intervin discutii) si cu editatul da si nu .
                                Eu am lista cu cat a dat fiecare si e mai bine asa.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google