Help Dragos Donatii pentru el ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu le vad tot asa, o fi de la mine in fine . . . am primit o promisiune de la cineva in legatura cu manopera (glet si alte cele). ne auzim

    Comment


    • #17
      baieti,va asteptam sa fim cat mai multe inimi bune si sa ajutam un baiat sarac,si cu problema care o are.....Dragos in curand va fi bine.....va multumim!!!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Christian86 View Post
        Daca se poate sa mutam discutiile aici despre cazul lui Dragos si sa il facem sticky pana la finalizare.
        L-am facut sticky.
        Originally posted by Christian86 View Post
        asa cum am promis, am fost la firma isoline, unde am gasit oameni receptivi la problema noastra. am primit o serie de sugestii, solutii la proiectul nostru si promisiunea unui pret foarte bun. astept pe mail oferta de pret si documentatia pentru punerea in opera deseara sper sa am timp sa fac necesarul de materiale. ar mai fi o discutie cu un depozit de materiale de constructii, poate obtinem si de la ei o reducere pentru rigips, profilele metalice si restul chestiunilor

        p.s. mutati posturile de la ajutam o casa de copii aici . . . unde sunt moderatorii cand ai nevoie de ei
        Si am mutat toate poaturile
        sigpic #

        Comment


        • #19
          multumesc mult de tot

          Comment


          • #20
            Cine strange banii?
            sigpic #

            Comment


            • #21
              solutii sunt si se gasesc acuma depinde si de bugetu strans, sunt placi fonoabsorbante (e o spuma poliuretanica cu rol de absortie fonica) care se lipesc cu un adeziv si se pot vopsi cu o vopsea lavabila pe baza de apa iara se poate folosi vata bazaltica care se stie ca e un izolator termic si fonic incadrata in pereti si tavane de rigips, cristi poate sa confirme asta ...
              Last edited by coco_chanel; 13 April 2011, 21:02.

              Comment


              • #22
                bani ii strange streu , eu , sau copilu care vi la indemana de care dati mai repede

                Comment


                • #23
                  cand va hotarati care strangeti bani am sa sar si eu cu ce pot
                  sigpic #

                  Comment


                  • #24
                    cand se anunta cine strange banii si eu ajut cu ce pot

                    Comment


                    • #25
                      deci sa zica copilu daca a primit mail de la isoline sa vedem cat costa eu mam interesat de rigips si celellante sa tragem o linie sa vedem cat costa si apoi toti care vor sa contribuie ne hotaram ce alegem ...

                      Comment


                      • #26
                        pai hai putina miscare sa facem o treaba
                        sigpic #

                        Comment


                        • #27
                          bun ciufi,dar pana la urma cine strange bani???.....

                          Comment


                          • #28
                            prea mult se lungeste , mai ales ca vine pastele si dupa aceea , mai greu cu banii si dupa
                            sigpic #

                            Comment


                            • #29
                              pai copchile, zi cat face lucrarea...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #30
                                era mai ok sa strangem un 20 ron/caciula si sa mergem la o casa de copii, dar nagh...
                                Bate pastele la usa si n-am facut nimic poate facem ceva de craciun, sau la pastele viitor (al cailor)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google