Help Dragos Donatii pentru el ! ! !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si de la mine, o sa vina o donatie, dar dupa data de 12....

    Comment


    • Si lista cu cei care au donat;

      1 Seba xx lei
      2 Adimrv xx lei
      3 Cezar 82 xx lei
      4



      Mai avem nevoie de lei
      Last edited by adimrv; 13 February 2012, 20:51.
      sigpic #

      Comment


      • Donatie pentru Dragos fac si eu dar abia de Paste ajung in Tm. Cine va acoperi diferenta va primi de la mine 75 ron garantat.

        Comment


        • Si lista cu cei care au donat;

          1 Seba xx lei
          2 Adimrv xx lei
          3 Cezar 82 xx lei
          4 Crististreulea xx lei
          5 Cristi_xp xx lei
          6

          Total = 230 lei

          Mai avem nevoie de 70 lei
          sigpic #

          Comment


          • Pun diferenta cand vin in tara. Stiu ca nu prezint garantie pentru voi ca nu ma cunoasteti dar chiar vreau sa pun bani pentru el. Daca e cineva care doreste sa ma "imprumute" pana ajung in Timisoara m-as bucura. Hotarati voi cum credeti ca e mai bine.

            Comment


            • la cat e de zgarcita lumea din timisoara, ma indoiesc ca se va oferi cineva
              Desi la intalniri se aduna in medie 20 persoane, uitate cati au fost saritori sa ajute
              Nu zic ca nu ar fi mai multi care ar vrea sa ajute, dar e criza si fiecare trage de bani cat poate.

              de la 5 persoane s-au adunat 230lei. eu nu am pus o suma mare, dar a facut diferenta la calcule.
              Last edited by crististreulea; 17 February 2012, 13:49. Reason: Automerged Doublepost
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Laudarosule nu este obligat nimeni sa doneze
                sigpic #

                Comment


                • adimrv tu ai facut asigurarea la Dragos. Banuiesc ca tu o sa fii si cel raspunzator de achitarea ei. Cand vin te caut sa iti dau diferenta.

                  Comment


                  • Da eu, nr meu este aici Numar de telefon, id YM membri Timisoara
                    sigpic #

                    Comment


                    • adi, zi-i lui danic sa-mi ceara maine niste bani pt dragos, ca eu poate uit. de fapt, aproape sigur o sa uit. am banii la mine, de o saptamana si daca nu ma trage nimeni d emaneca, o sa-i mai port dupa mine degeaba.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Bine domnule dar nu mai este nevoie, poate pentru alta activitate

                        Las pe mana lui lolisor diferenta pun eu pana vine el in tara.
                        Maine platesc asigurarea
                        sigpic #

                        Comment


                        • nu e de lauda adi, pana nu mi-ai zis nici nu stiam ca se aduna bani. mi-ai zis, am aflat si decartat
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • banii-s la danic, n-am uitat, fir-as de geniu
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • eu vreau sa raman in schema

                              Comment


                              • ramai in schema, cu 40 ron, ce-i vei da domnului mereveu, a.k.a. "domnu' rudolf", vorba lu' boris
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google