Zone Cu Radar !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    1 data la cateva zile radar intre `drum bun` si localtatea ghiroda sau pana la iesirea spre aeroport (calea lugojului, singura portiune de drum buna) ) vedeti sa nu nimeriti voi `ziua` aia... limitare 70
    (\__/)
    (='.'=)
    (")_(")

    Comment


    • #62
      CL 03 UGH un logan alb cu folie pe geamuri are radar pe el in Calarasi
      Din cate am vazut mai dati de el si pe Calarasi - Lehliu si Calarasi - Manastirea

      Comment


      • #63
        ortisoara

        nu stiu exact dar am o impresie ca la iesire din ortisoara spre vinga arad respectiv la intrare in ortisoara pe partea dreapta cum intri era un stilp si o cutie montata,ce mi se parea mie a fi camera fixa?
        stiti careva ceva de ea?sau numa era impresia mea.am vazuto cind am venit de la felix in 17 mai
        sigpic

        Comment


        • #64
          @boris: este sus pe structura metalica una, cu tot cu radar (daca esti pe faza cand mergi SPRE Arad, iti arata viteza ta la un moment dat), ca detectorul face ca toti dracii. Dar e doar cu caracter informal. Eu am trecut si cu viteza mai mare si nu am primit nimic. Chestia aia de zici tu trebuia sa fie o camera cum au pus prin diverse localitati, desi se zvonea ca va fi cu bucla inductiva. Nu-i vad - personal - vreun rost, atata vreme cat aia de sus te vede imediat ce ai trecut curba.
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • #65
            stiu ce zici dar inainte de aia de sus ce iti arata viteza si cite grade is afara am vazut o cutiuta pe partea stinga
            sigpic

            Comment


            • #66
              Alea de sus vor arata mai multe, sub forma de chitanta de la politie. Cutiuta face parte din cele (inca) interzise (dar nu pentru mult timp), care arata mai multe sub forma de chitanta de la primarie. Date aratate: viteza, data, numar inmatriculare, puncte incasate, suma datorata ca amenda si eventual perioada cat ramai copilot...
              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

              Comment


              • #67
                in ialomita: Cosereni 2 bucati fixe st+ dr+ 1 buc mobil, Urziceni-Malu 1 buc mobilsi Malu-Slobozia 1 buc tot mobil+ 1 buc fix nefunctional in com Perieti. ( in caz sunt mai multe mai anuntati si voi, eu atitea am gasit) Va doresc un drum lung fara radere si alte evenimente.

                Comment


                • #68
                  tocmai au instalat cutia cu camera fixa la ortisoara cum intri in ortisoara dinspre arad,unde e limitarea de 70 spre 50, am vazut azi cind veneam de la arad
                  asa ca circulati cu grija
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    si e valabila iti vine acasa ?
                    sigpic #

                    Comment


                    • #70
                      da frate e legala asta :>
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        ok mergem incet pe acolo.
                        sigpic #

                        Comment


                        • #72
                          lista radar luna noiembrie in timis!

                          blanarii
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google