Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by b 13 dhp View Post
    pioneer mp3 de masina 200 negociabil stare foarte buna
    poze la scula , si date tehnice
    sigpic #

    Comment


    • Originally posted by crististreulea View Post
      Vind tricouri negre LOGAN Club NOI, marimile M si XL la pretul de 25 lei
      vind suporti numere LOGAN Club 10 lei
      vind stickere LOGAN Club 5 lei
      ma intereseaza si pe mine un tricou logan club si un sticker logan club, trimiti la bucuresti ? te salut si bafta in toate !
      "pentru ca prietenii stiu intotdeauna de ce" :signBRG3dot:

      Comment


      • am dat detalii mai sus

        Comment


        • VAND GUME NOI si SECOND DE IARNA si de VARA in TIMISOARA ...preturi de criza ..intre 300 si 500 ron -4 gume ...gume ca noi ...rulaj mic .... maxim 300km . GUMELE SUNT DE PE MASINI RENT A CAR! FIRME FALIMENTATE !!! preturile difera in functie de marca , stare si dimenisiune !
          GUMELE SUNT ALE UNUI PRIETEN DE AL MEU !!!
          PRETURILE DIFERA ! RAMAN LA LATITUDINEA CLIENTULUI CE ALEGE ! CLIENTUL ARE DREPT DE ALEGERE !
          AM GUME CAM PENTRU ORICE FEL DE MASINA !!!
          Ce pot sa zic e ca : Am acum o gramada de 185/65/r15 , 195/65/r15 si gume peste 205
          sigpic

          Comment


          • sincer daca firmele au dat faliment si mai au masini, as vrea eu o masina daca sunt ieftine

            Comment


            • tm80matz NU MAI INDU LUMEA IN EROARE tu esti doar intermediar,care isi ia ceva pe spatele celor care cumpara gumele si apropo mai suna aazi noapte la 23.59 esti normal ba ?
              sigpic

              Comment


              • nu iau nimik tata boris !!nu fii glumetz tu ca deobicei ! iau din dezmembrarea unor masini ! lucrez si iau de acolo ! INTR-ADEVAR IS INTERMEDIAR !

                PS: razvy ...majoritatea masinilor se dezmembreaza si se dau pe piese ...deoarece asa ia mai mult pe ele !
                sigpic

                Comment


                • gumele mele mane au fost aduse de dincolo deci nu din dezmembrare ) si DECE MAI SUNAT LA ORA AIA ?|

                  mesaj from tm80mat : BORIS DACA NU ITI CONVINE CEVA ....ADULE INAPOI ..........ITI IEI BANII INAPOI SI GATA ! AM INCHEIAT BALCIU !!! CA VAD CA TOT AI CEVA DE ZIS ! ce jalnic poti fi,plm am zis ca esti intermediar si ca NU SUNT GUMELE TALE tu iti iei cota parte din ce clienti ii aduci lu ala si e bine asa, nu te ataca
                  Last edited by boris; 2 December 2010, 16:59. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • ce ai fumat boris , ca nu mai inteleg nimic din ultimul post
                    sigpic #

                    Comment


                    • Nu imi iau nici o cota parte ! BORIS MAMA ...ma lasa sa lucrez ( sa dezmembrez pe la unele masini ! si din vanzarea pieselor acelea imi iau cota parte ! eu am dat 380 ron pe gume man ! nu ca tine sau ca ciufu 330 sau 350 !deci nici pe mine nu ma iarta ! PRETUL E PRET !
                      sigpic

                      Comment


                      • da MANE dar gumele tale is lux pe linga ce neam luat noi MANE CARE ESTI mane.

                        pe strada MIRESEI in spate la magazinu de piese AMRA AUTO e o vulcanizare black tires parca ii zice : pret ptr demontat,montat,echilibrat roata 15 lei de roata.
                        daca cumparati gume second de la ei costa de la 80 ron bucata in pret intra demontat montat si echilibrat roata.am fost azi am pus cele 4 gume am platit 60 de lei
                        sigpic

                        Comment


                        • vand camera photo profesionala KONICA MINOLTA z5 3 mil 500 (super pret) pentru ca ele se vand de la 5 mil in sus si folosita ,forjate rau de tot,dau la schimb si cu telefoane sau piese de logan,,,,,telefon(0765359080) sau la id grutz_2006
                          Attached Files

                          Comment


                          • [QUOTE=TM80MAT;782643]VAND GUME NOI si SECOND DE IARNA si de VARA in TIMISOARA ...preturi de criza ..intre 300 si 500 ron -4 gume ...gume ca noi ...rulaj mic .... maxim 300km . GUMELE SUNT DE PE MASINI RENT A CAR! FIRME FALIMENTATE !!! preturile difera in functie de marca , stare si dimenisiune !
                            GUMELE SUNT ALE UNUI PRIETEN DE AL MEU !!!
                            PRETURILE DIFERA ! RAMAN LA LATITUDINEA CLIENTULUI CE ALEGE ! CLIENTUL ARE DREPT DE ALEGERE !
                            AM GUME CAM PENTRU ORICE FEL DE MASINA !!!
                            Ce pot sa zic e ca : Am acum o gramada de 185/65/r15 , 195/65/r15 si gume peste 205[/QUOTE

                            deci nu inteleg cum faci un anunt si nu pui date de contact... asa vrei sa faci clienti? da-mi te rog un numar de telefon.

                            Comment


                            • Stie cineva de unde pot sa iau portbagaj pe plafon de logan berlina, din otel sau aluminiu, preturi etc.?

                              Comment


                              • Selgros, Metro, Real dar e scump (200 - 300 lei)
                                Euro (langa Kapa) - am bazut doua modele frumoase si la jumate de pret (pana in 200 lei) fata de cei de sus. Sper sa si tina.
                                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google