Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vezi ca are Catalina, vorbeste cu ea;)

    Comment


    • Sau poate o stie sub numele de Kiya cu 16V
      sigpic #

      Comment


      • uppp la lada de bass+statie

        Comment


        • salut ! am si eu de vanzare cd playerul original blaupunkt plus 2 boxe de pe fata , folosite un an , le-am schimbat pentru ca mi-am luat un player cu usb. pret 150 ron
          telefon 0763 535 569 multumesc

          Comment


          • urgent

            DE VANZARE 4 JANTE TABLA PRET 300 LEI
            TEL:0724 550 582 =>> Lucian.
            sigpic

            Comment


            • Vand arma semi automata Beretta Urika 2 Gold, cal.12, folosita 1 sezon la vanatoare, cu 4 cutii de cartuse trase. este apropape nou nouta! pretul este de 1000e negociabil!
              pozele vorbesc cel mai bine:











              proprietarul este Marinescu Cosmin si il gasiti la nr.004915202750246
              persoana de legatura si care va poate oferi informatii suplimentare sunt eu, Serban Raoul 0766332712.
              cutia armei cu toate accesoriile(cheie pt socuri, socuri, ulei, manuale, samd), cureaua de piele, husa cu burete sunt incluse in acei 1000e. pentru inca 100e va alegeti si cu dulapul de arme(incap 2 arme)!
              numai bine!

              Comment


              • Vand URGENT ...telefon Nou Nout .LG cookie lite t300 ...cu toate actele ...chitante ..garantie ..folie pe ecran . ..etc....etc ... cumparat de la vodafone ...in data de 17.12 .2010 ...pret 250 RON ...NEGOCIABIL .... Cei din LC TIMISOARA ...ofer REDUCERE SUBSTANTIALA ....
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • cumpar capota motor bad boy,sau unde pot sa imi fac in tm

                  Comment


                  • Baaaa MAT-ul cum draq e nou nout....daca l-ai cumparat in 17.12.2010 !!!!! si noi suntem la sfarsitul lunii iulie...
                    Oricum bafta la vanzare....

                    Comment


                    • dani am 2 telefoane identice ! amandoua cumparate in aceeasi data ...un folosit ....si altu sta si face pui pe dulap...
                      sigpic

                      Comment


                      • upp la lada + statie

                        Comment


                        • am de vanzare o trotineta electrica duce pana la 80kg mere aproximativ 12 km cu bateria incarcata.folosita de vreo 3 ori este ca si noua 160 euro negociabil.si un samsung omnia i900 16giga memorie interna stare perfecta de functionare arata bine.130 euro negociabil

                          Comment


                          • Cumpar macara mecanica geam fata stanga pentru Logan..

                            Comment


                            • Originally posted by boris View Post
                              DE VANZARE 4 JANTE TABLA PRET 300 LEI
                              TEL:0724 550 582 =>> Lucian.
                              Mai ai jantele? Ma intereseaza.

                              Comment


                              • Cumpar o anvelopa kormoran din modelul vechi.se mai gasesc doar pe roata de rezerva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google