Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am eu una, daca ai vreo anvelopa uzata sa-mi dai sa nu tin rezerva fara cauciu, iti dau eu

    Comment


    • dopa : suna omu si intreabal.eu doar i leam pus aici la vinzare nu cred ca lea dat.
      sigpic

      Comment


      • Vand jantele din dotare, nu stiu firma, doar ca sunt made in germany, 16' ;7j; pret 2ooeur sau schimb cu unele pe 15' .
        Attached Files
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • Originally posted by 89.MIR View Post
          Incoming - Fete de usi Ph2
          Outgoing - Jantele de pe masina pret 150 euro
          Mircea le-ai crescut scoru ?
          sigpic

          Comment


          • da, toata lumea mi-a zis ca e prea putin, avand in vedere ca sunt pe 16'
            uppp
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • uppp nu vrea nimeni?
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Vand si eu un set de triple cu semnal galben - 100 RON,
                Un set de proiectoare de ceata valeo (unul din proiectoare e crapat) - 70 RON fara becuri, 100 cu becuri OSRAM
                Alarma Cobra (pe telecomanda masinii, se monta in reprezentanta acum vreo 4 ani) cu senzor de proximitate - 100 RON
                Senzori de parcare - 30 RON
                MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)

                Comment


                • o poza cu senzorii de parcare se poate
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • Originally posted by Razvy View Post
                    Vand si eu un set de triple cu semnal galben - 100 RON,
                    Un set de proiectoare de ceata valeo (unul din proiectoare e crapat) - 70 RON fara becuri, 100 cu becuri OSRAM
                    Alarma Cobra (pe telecomanda masinii, se monta in reprezentanta acum vreo 4 ani) cu senzor de proximitate - 100 RON
                    Senzori de parcare - 30 RON
                    MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
                    Adaug si monitorul lui MAT (inca in garantie)
                    Un TFT LG Flatron de 17" il vinde URGENT - 150 RON (cu Garantie)

                    Comment


                    • vreau eu senzorii de parcare razvi vorbim

                      Comment


                      • Vand si eu un set de triple cu semnal galben - 100 RON,
                        Un set de proiectoare de ceata valeo (unul din proiectoare e crapat) - 70 RON fara becuri, 100 cu becuri OSRAM
                        Alarma Cobra (pe telecomanda masinii, se monta in reprezentanta acum vreo 4 ani) cu senzor de proximitate - 100 RON
                        MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
                        Mai adaug o camera Video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile) - 600 RON cu card de 2 GB, 550 RON fara card. garantia e pana in 12.07.2013

                        [s]Senzori de parcare - 30 RON[/s] Au plecat la DHP

                        Comment


                        • Originally posted by Sergiu_tm View Post
                          Cumpar macara mecanica geam fata stanga pentru Logan..
                          te pot ajuta eu cu o macara
                          sigpic

                          Comment


                          • Update pret proiectoare de ceata Valeo (unul din proiectoare e crapat) - 50 RON fara becuri, 75 cu becuri OSRAM
                            Set de triple cu semnal galben - 100 RON,
                            Alarma Cobra (pe telecomanda masinii, se monta in reprezentanta acum vreo 4 ani) cu senzor de proximitate - 100 RON
                            MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
                            Mai adaug o camera Video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile) - 600 RON cu card de 2 GB, 550 RON fara card. garantia e pana in 12.07.2013

                            [s]Senzori de parcare - 30 RON[/s] Au plecat la DHP[/QUOTE]

                            Comment


                            • Vand 4 anvelope 195/50/15 Riken Maystorm B2 cumparate in luna mai,rulate 1000 km,deci aproape noi.Mai am si factura la ele.+ jante aluminiu Artec Wheels 7j Et38 4x100 R15.Pret cu transport inclus 1100 lei.Pret fara transport cu ridicare de la domiciliu 1000 lei.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Vand set oglinzi retrovizoare, Phase1 (model mic sau non-MCV :-) ), electrice (folosite 1 an) - 170RON

                                Silviu.
                                Last edited by Silviu; 1 October 2011, 23:46.
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google