Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu cumpar 2 tichete pentru programul rabla, sau chiar 2 masini care pot fi duse la remat!
    Ofer maxim 1500 RON/tichet sau masina

    Comment


    • stie cineva un magazin in timisoara cu preturi si uleiuri bune pt. 15 dci?

      Comment


      • Cumpar amanta full option culoare : preferabil blonda sa nu puna multe intrebari in rest nu prea sunt preferinte ofer pretu pietei )

        Comment


        • razvy cum sta treaba cu scaunele pt daciana? am 2 mai praf pe batranica.

          ciufi ai pretentii cu pusul de intrebari ))))

          Comment


          • man blonda ta nu o vreau are prea multi km la bord ) ceva mai nou si mai multi cai putere ) nu 2 martoage si un zambet

            Comment


            • Originally posted by Christian86 View Post
              razvy cum sta treaba cu scaunele pt daciana? am 2 mai praf pe batranica.

              ciufi ai pretentii cu pusul de intrebari ))))
              Maine dimineata la 7 merge spre remat :|
              Daca imi dadeai un beep/sms azi, te rezolvam, dar acum nu mai pot

              Comment


              • Vand jantele de pe masina in stare foarte buna,cu mici zgarieturi pe 2 dintre ele,insa nesemnificative,4 cauciucuri de vara Bridgestone B250 si 4 de iarna Goodyear Ultragrip 7+.800 ron -jantele,350 ron - cauciucurile de vara,750 ron - cele de iarna.Desigur,ca discutam si negociem.
                Attached Files

                Comment


                • Vand urmatoarele:
                  -pantaloni marca krawhell cu talie inalta(tin super bine la spate) cu defect la genunchiul stg(imediat sub protectia genunchi de piele materialul este ros pe o suprafata egala cu cea a monezii de 50bani) buni pentu o persoana intre 1.75-1.85 si o greutate intre 75-90kg. protectiile genunchi sunt hard si mai are protectii la solduri.PRET 20 EURO

                  -casca enduro marca FM primita cadou, purtata de 3 ori(imi e mare) marimea 60. PRET 20 EURO

                  -suport harta motocicleta (nou) cu prindere magnet. PRET 5 EURO

                  -placa prindere topcase marca givi din aluminiu. PRET 20 EURO

                  -embleme auto originale 1buc. SAAB(cu banda adeziva) , 1buc. Mercedes. PRET 5 EURO/buc

                  -proiector ceata nou cu bec h9 destinat Land Rover. PRET 20 EURO

                  -chinga auto de 8m cu tot cu dispozitiv .nou! PRET 20 EURO

                  - joc PSP Lego Batman(catchy , tre sa recunosc) f.putin folosit. PRET 5 EURO

                  -cric auto ASTON MARTIN DB7. PRET 15 EURO

                  - bec xenon cu droser tip D1S, 2buc philips xenstart(droser fix) 1buc droser mobil(nu le am cu xnoanee de aia le si vand).becurile sunt noi dar fara cutie ,invelite in hartie! PRET 20 EURO/buc

                  Comment


                  • Se vinde incinta mea de pe masina ( actuala) Bass reflex nu stiu exact cati litrii are, e facuta dupa schema din imagine, PAL de 16mm foarte bine intarit, nu bate, nu e lovita e in perfecta stare si suna bine. pret 100 ron
                    Attached Files
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • Cumpar Suporti Boxe Spate Logan + capace

                      Comment


                      • uppp la incinta
                        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                        Comment


                        • Vand doua telefoane mobile nokia si lg

                          Vand nokia 2330clasic si lg-t300 la cutie cu accesorii,noi si factura de magazin la pretul de 50 euro bucata
                          Attached Files

                          Comment


                          • Up ..........................la telefoane

                            Comment


                            • cumpar cheie antifurt jante logan

                              Comment


                              • vand jante ART aproape noi fara zgarieturi pret 900lei tel; 0766682807 sau id mess cry_b88
                                Attached Files
                                Last edited by b 13 dhp; 20 June 2011, 12:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google