Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se referea jeante de tabla si de logan , citeste putin inainte sa scrii
    sigpic #

    Comment


    • Vand samsung dual sim b5722 la cutie cu toate accesoriile impecabil cu garantie de magazin 120 euro

      Comment


      • vand mp3 player pioneer stare foarte buna pret 200lei negociabil

        Comment


        • vand gps tom tom recent adus din germania pret 250 ron

          Comment


          • Vand URGENT gume de iarna ca noi ( rulaj maxim 80 -100 km ) altele is noi noute . vin cu tot cu dungile de pe ele . Aproximativ orice dimensiuni ! Pentru logan am doar 195 65 R15 + un set de 4 sau 5 table in 5 prezoane . care pute-ti sa le vinde-ti si sa capatati o parte din investitie .

            PRET 4+rezerva gume iarna noi 195 65 R15 + 5 jante in 5 prezoane cadou 420 ron ( GUMELE NU SUNT ALE MELE ! mai las pana la 400 Ron pe obrazu meu pentru membri LC -asta pot garanta )

            Pretul de sus este estimativ . PENTRU ALTE DIMENIUNI ........se poate apela !

            Firme de gume : fulda , michellin , dunlop , toyo snowprox , continental + multe altele ! in nici un caz FANTOME !

            gumele merg puse pe jante de tabla de logan! asigur!
            Last edited by TM80MAT; 11 November 2010, 18:10. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • si care e pretul final cu reducere ?
              sigpic #

              Comment


              • Mai Adi....420 lei e pretul lor, daca nu vrei cu reducere.....dar daca te razgandesti, totusi sa cumperi, pretul va fi de 400 lei. Deci reducerea este de 20 lei....am scris ca sa ma intelegi.....

                Comment


                • ARE DREPTATE DANIC ! PENTRU MEMBRI LC .......fac o reducere de 20 ron si imi pun eu obrazu la bataie pentru ca pe viitor ma revansez eu fata de tipu care detine gumele ! ii baiat de milioane !

                  MENTIONEZ ca mai sunt 3 seturi .........MICHELIN si DUNLOP is FIRMELE care o mai ramas !!
                  sigpic

                  Comment


                  • mane le ai de la ralsi ? sponsorizare
                    sigpic

                    Comment


                    • NU ! azi s-au vandut toate 3 seturile unui client generos ! MAI POT FACE ROST DACA VREA CINEVA ....!!! NUMAI SA STIU DIN TIMP SI SA FIE OM SERIOS !
                      sigpic

                      Comment


                      • secanduri ai mane ? ptr oameni nevoiasi
                        sigpic

                        Comment


                        • am si second tata boris ! seconduri bune bune !
                          sigpic

                          Comment


                          • Pune un pret pe bucata
                            sigpic #

                            Comment


                            • da exact pune lista de preturi ca sigur sunt oameni interesati de cauciuce de iarna

                              Comment


                              • vand jante mega drive folosite
                                800 RON si predare personala in mioveni sau pitesti
                                Attached Files
                                STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google