Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe considerente de vreme, intalnirea la Norby se amana (cititi eventual la LoganClArad)

    Comment


    • Ai uitat sa precizezi: "cu adanc regret si sperante naruite " ... dar vara e lunga. reusim noi. oferta de mancare ramane valabila. deci doar sa prindem un weekend cu soare si pe norby si gaby acasa
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Da, pai normal ca regretam (cel putin eu regret, sunt suparat tare pe vreme).

        Oricum stati linistiti, micii sunt pregatii, carnatii la fel....Chiar daca va fi peste o luna....Mancarea e deja pregatita )

        Berea n-am luat-o, ca aia se poate strica pana atunci...

        Comment


        • Si mie imi pare foarte rau,si sunt suparat pe vremea asta naspa poate data viitoare,saptamana viitoare
          sigpic

          Comment


          • La anu si la multi ani )
            bun sa revenim la oile noastre de simbata
            cine face primu pas la meeting ?
            sigpic

            Comment


            • Ce te bagi, ca oricum ai zis ca nu vii? Asa ca lasa-i pe aia care merg sa se organizeze. Bafta la examen!
              de fapt, nici nu mai stiu la ce mama soarelui mai facem lista, deja cred ca nu-i unul care sa nu stie unde si la ce ora se tine intalnirea
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Originally posted by boris View Post
                La anu si la multi ani )
                care-i faza aicia ca eu nu am ras....
                daca nu te-ai anuntat nu tre sa zici dinastea ca la anu si la multi ani...
                Fii si tu fericit pentru noi , sau mai bine nu zi nimic
                sigpic

                Comment


                • Eu o sa vin daca sunt in Timisoara
                  sigpic

                  Comment


                  • Si eu ...Daca nu plec in CS
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Eu nu pot sa vin azi ca am examen de la 3
                      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                      Comment


                      • Deci si prin urmare
                        1. Crististreulea
                        2. Csebalyn
                        3. Boris
                        4.

                        eu zic sa se faca lista, nu de alta, dar cind nu se face lista eu am impresia ca nu osa mearga nimeni.
                        cind am fost la felix, burta si vali erau singuri in parcare la stadion

                        in alta ordine de idei, Road_Empire si wildserb au cite un tricoi la mine si eu cite 25lei la ei )
                        Cristi_XP are si el sa-mi dea ceva banuti, asa ca nu va trageti pe fese ca va iau de oO )
                        mai am 5 tricouri, un 2xM, 2xXL si un L cine mai doreste careva. toate pe negru
                        bt, au trecut testul prima spalare
                        Last edited by crististreulea; 7 June 2008, 11:37.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Daca nu ajung azi,iti dau un telefon luni si stabilim unde sa-ti aduc banii. Multumesc
                          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                          Comment


                          • Vin si eu !
                            Deci :
                            1. Crististreulea
                            2. Csebalyn
                            3. Boris
                            4. Cleo11 din TG-JIU
                            5.
                            Last edited by crististreulea; 7 June 2008, 12:07.
                            sigpic

                            Comment


                            • 6) posibil Silviu
                              7) lau_swat care sta ascuns ca deobicei
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Norby89 View Post
                                care-i faza aicia ca eu nu am ras....
                                daca nu te-ai anuntat nu tre sa zici dinastea ca la anu si la multi ani...
                                Fii si tu fericit pentru noi , sau mai bine nu zi nimic
                                Norby, glumea si el ... Cateodata "on-topic", de multe ori "off-topic" ... :-) dar ce sa facem e al nostru si-l acceptam :P

                                S.

                                P.S.: stai linistit ca nu a zis-o cu rautate, dar are un mod mai ciudat, cateodata, de a se exprima :P
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google