Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saracii da ,nu saracii cu duhul )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Tin sa va contrazic si imi fac si mea culpa,carasanu nu e zgarcit,ieri a avut consumatie de 19.5 lei la o terasa si a lasat 50 de bani spaga la ospatara

      Comment


      • Auz...Da' voi di ce n-aveti poze?

        Ati vazut pozele (20 la numar) cu toate intalnirile de la Arad?
        Sunt frumoaaaase..

        Comment


        • Ei nu au poze ca au filme, cand se indura @crististreulea de ei. Iar cum filmele se produc mai greu apar mai rar.
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Sorine tin sa te anunt ca noi am fugit de cameraman la timis / gratare restu au ramas in oras si da e adevarat nu prea il mai lasa mona pe shtreulea la intilniri,si deja neam dezobisnuit de poze si filmari e mai bine asa
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Octavian___30 View Post
              Auz...Da' voi di ce n-aveti poze?

              Ati vazut pozele (20 la numar) cu toate intalnirile de la Arad?
              Sunt frumoaaaase..
              Lasa ca vin la Arad si le facem noi poze. Ii scoatem si la terasa la inghetata!
              sigpic My Black Pearl

              Comment


              • Originally posted by boris View Post
                Sorine tin sa te anunt ca noi am fugit de cameraman la timis / gratare restu au ramas in oras si da e adevarat nu prea il mai lasa mona pe shtreulea la intilniri,si deja neam dezobisnuit de poze si filmari e mai bine asa
                Sau poate nu mai are camera!
                La intalnirea de la Arad, cea de dinaintea evenimentului "in gardina lui Norby" ati adus vreo 3 fotografi, din care cel mai dotat la capitolul poze a fost @mareom. El ce a facut cu pozele? Nu le stie debvelopa, nu a avut baterie, sau aparatul era de fapt o replica de aia pe care o gasesti la rromulani cu 20 lei?
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Fara baterie o fos gigi cred mai tot timpu ramine fara este doar un amator.
                  black pearl asa sa faci data viitoare ma iei cu tigra ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by boris View Post
                    (...) black pearl asa sa faci data viitoare ma iei cu tigra ?
                    O da!... Dar ai curaj? ... N-ai auzit ce zicea Tavi: ca eu conduc agresiv?
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • Acum am gasit raspunsul la afirmatia lui Boris ca o mai rareste cu participarile la intalnirile de la Timisoara. O sa vina la Arad ....
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • A doua intilnire cu un gust amar,dupa cea de simbata trecuta cind nu au zis nimic ca pleaca la arad acum nu au zis nimic ca pleaca la dragsina
                        cred ca a fost ultima intilnire de logan club la care am mers nu vreau sa iau plasa si a treia oara pe fruntea mea nu scrie fraier
                        va salut pe toti pa
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • Te-ai suparat ca vacarul pe sat am mai vb noi pe tema asta...Dar na...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Oameni buni, voi chiar vad ca nu intelegeti. In primul rand acolo am fost cu prietenii mei si nu vad de ce era datoria mea sa anunt tot LC-ul. Ganditi-va putin: voi cand iesiti la iarba verde cu prietenii vostrii sau cu familia anuntati tot forumul sa vina acolo? Nu prea cred. Oricum eu am mai zis ca oricine ar fi sunat sau ar fi dat sms i-as fi zis sa vina dar chiar nu vad de ce era obligatia mea sa sun pe toti.

                            Oricum stiu ca nu intelegeti, de asemenea sunt curios cat m-a vorbit Cristi_Xp pe la spate sambata pentru ca stiu ca ii sta in caracter sa faca asa ceva din moment ce nu s-a putut rezuma la discutia noastra de sambata si a vrut sa faca totul public pe forum.

                            In fine, eu m-am saturat de chestiile astea si cu postul asta ma retrag definitiv de pe forum. Numai bine!
                            sigpic

                            Comment


                            • Bah ce temperatura e in Timisoara ? Ce au patit toti ?

                              ce se intampla ? :-(

                              incepem sa ne dezbinam ?

                              S.
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • Imi cer scuze ca vam tulburat intilnirea privata am inteles ca se vroia logan club asta este
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google