Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine se ingroasa treaba
    sint la jumatate cu munca, ratez intilnirea

    boris tata, iti dau eu literele L si C
    vezi, ce nu fac eu pentru un membru logan club, chiar daca e high mai mereu :P
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Oh shtreulea m-ai impresionat pina la lacrimi mai sunt 30 de minute
      sigpic

      Comment


      • Tocmai ma sunat Christian86, la ora 16 merge la stadion.
        boris, tu mai asteapta dupa litere pina dau ochii cu tine )

        deci pina la urma se face si o lista
        1. Boris
        2. Cristi_xp asa o zis
        3. Christian86
        4. Tm87kis (e pe forum, deci merge ))
        5.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Trimiteo pe mona in locu tau shtreulea cit dai tu cu var in camera purandelului
          sigpic

          Comment


          • O trimite pe sorsa...Ca m-am intalnit cu ea pe oras
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Na mers soramea la intilnire.
              daaaar, csebalyn, tm87kis, boris, christian86 si lau_swat mi-au tras o vizita pe la ora 21:00
              CEL MAI TARE LUCRU PE ZIUA DE AZI!!!
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Sambata viitoare daca nu trebe sa lucrez iar vin si eu !Ca de la bac incoa nu va-m mai vazut

                Comment


                • Ai luat bacu vali ?
                  azi stadion 0ra 16 :p
                  1) carasanu cel zgarcit cu precena
                  2)nenea lotzi :P
                  3)christian cu precena
                  4)boris
                  5)aln
                  guest of honor reporterita agenda zilei ) interviu in exclusivitate cu maestrul cristi icspe

                  apoi partea 2a a intilniri LC
                  plecat boris cu tm87kis la csebalyn & lau swat
                  tiganit intachele lu seba

                  partea 3a spre seara o vizita la shtreulea in ograda,lam impresionat pina la lacrimi
                  parrtea 4a la o shaorma sanatoasa & iveco
                  sigpic

                  Comment


                  • Carasanu nu e zgarcit mah ... Daca isi duce consoarta pana la Arad la inghetata ... Asta spune multe
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • bubule haha nu bah; lai dat in primire pe seba(al2lea carasan)
                      carasanu cel zgarcit = icspe cristi
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai de icspe zicea bubu, nu de seba
                        seba e liber profesionist. singura lui iubire in care o sa bage banii, este golanul
                        Last edited by crististreulea; 10 August 2008, 18:38.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Streulea s-a prins ... Seba intradevar e cam liber ... De fapt as zice ca e prea liber la cate chestii are in plan sa "tiganeasca" la masina
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Clar are timp prea mult. Pacat ca nu are si bani. Ieri si-a tiganit intachele si cind a ajuns la mine si-a tiganit si evacuarea , mi-a rupt un burghiu si mi-a descarcat ambii acumulatori la masina de gaurit
                            Last edited by crististreulea; 10 August 2008, 23:28.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Ai uitat sa mentionezi ca erau cam descarcati acumulatori si burghiele erau 3 la leu
                              sigpic

                              Comment


                              • LoganClub Timisoara a aparut in agenda zilei )
                                Attached Files
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google