Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • viata e prea scurta ca sa ne certam intre noi mai bine aprindem o pipa a pacii si vom da uitarii acest incident neplacut intre niste loganisti de nadejde, pace voua
    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

    Comment


    • si eu zic sa ne adunam la stadion mai ales ca eu trec strada si am ajuns
      orwo cea ai fumat/baut/tras pe nas ? ma refer la ultimile postari.
      sigpic #

      Comment


      • Originally posted by sorintm View Post
        ma vad ca tare sau mai atacat uni cu ceea ce am spus,dar daca ar fi fost mai atent ar fi vazut ca tot un membru a facut aceleasi afirmatii ceva mai devreme,dar dupa cum spune tot el de cocalari si pitzipoancesi ca eu maninc*****nu pot sa spun decat ca esti un PADUCHE LOGODIT...si daca ai vazut ca sint incepator ai inceput sa dai cu......in mine

        vezi tu, CHRISTIAN86 si PERVERT DORY si BULAN sau luat putzin de mine chiar si LAU SWAT cu aroganta lui dar nu a facut acele afirmatii ca tine Zmechereeeee care te crezi a fi
        Subscriu la ce zice orwo, hai sa lasam supararile si insultele pentru alte forumuri, aici se presupune ca suntem toti prieteni si vreau sa incep eu prin a aprinde pipa pacii
        Last edited by lau_swat; 2 April 2009, 00:05.
        No, apoi blana
        Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
        ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

        Comment


        • deci, sambata asta la stadion. ramane tot ora 4 sau 4:30 din cauza ocuparii parcarii...?

          Comment


          • cine ma ajuta si pe mine!!!
            cand???si unde??? se mai poate face "remapare"

            si totusi unde a ramas intalnirea???
            si la ce ora???
            Last edited by Mic15UTU; 2 April 2009, 12:03. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • tm42crs daca te uiti la o pajina anterioara mai sus ai sa vezi ca cap de lista sunt eu! ai warn
              sigpic

              Comment


              • off-topic: micutule, suna-ma si-ti dau eu cateva solutii la dilema ta
                on-topic: intalnirea pt cine poate, sambata in parcare la alfa, la raliu. ora 9:45; intalnirea a 2-a, nu stiu, ca nici mie nu mi-e clar...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Intalnirea a 2-a la stadion, de la ora 17:00 (ca sa se elibereze acolo... meciul e de la 14:00)
                  sigpic
                  ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                  Comment


                  • am inteles!!!
                    o sa incerc sa fiu si dimineata la 9:45!!!
                    dar la 17:00 sunt sigur!!!

                    Comment


                    • taica boris mia culpa

                      1. Boris
                      2. Christian86
                      3. Seba
                      4. Zsolt
                      5. Mic15UTU
                      6. Adimrv
                      7. NoMaK
                      8. lau_swat
                      9.

                      Comment


                      • io dimineata la alfa, dupa masa nu stiu daca vin...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Snacy_2004 si Dany59ddd prezenti dimineata la alfa,numai sa-mi ziceti si mie daca a ramas ora inceperii la 10 sau sa mai schimbat ceva??

                          Comment


                          • A ramas ora 10:01 startul primei masini. Daca va adunati pe la 17:00 la stadion s-ar putea sa vin si eu daca se termina normal concursul (Eu as ajunge undeva pe la 17:30), dar nu pot sa promit nimic
                            sigpic

                            Comment


                            • Mersi de informatie,la stadion a ramas pt 17 si cred ca ajungi si tu ca doar nu vin toti la 17 fix,uni vin cu 5-10-15 min mai tarziu.Bafta maine Mareom.

                              Comment


                              • nu promit dar imi dau cuvantu' ca nu ma doare gura

                                ptr .adimrv :drept la replica
                                1. nu am tras,inhalat nimic perturbator
                                2.e intravenos
                                Last edited by orwo; 3 April 2009, 17:59. Reason: Automerged Doublepost
                                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google