Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • giovani, intalnirea este duminica, nu sambata. In legatura cu treaba aia cu aeroportul, o sa vorbesc si cu Cristi sa mobilizam cat mai multa lume de pe forum, pentru ca el a zis ca sunt multi inscrisi dar inactivi dar care poate ar fi interesati de un astfel de eveniment. Gandeste-te ca daca duminica vom fi 5, 6, 7 sau oricati este un mare pas inainte pentru ca acum 4 saptamani la prima intalnire am fost doar eu si Sorin. Numai bine!
    sigpic

    Comment


    • sa ma numarati si pe mine

      Comment


      • Ok, atat am vrut sa vad .
        @aln: parca nu mai ai kit-ul pilot pe masina, asa-i? Sau iti confund eu masina cu alta tot cu XXX la numar?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by mareom
          Ok, atat am vrut sa vad .
          @aln: parca nu mai ai kit-ul pilot pe masina, asa-i? Sau iti confund eu masina cu alta tot cu XXX la numar?
          nu mai am deloc masina aia..da,nu mai are spoilerul de fata,a avut accident si e la reparat

          Comment


          • Si ti-ai luat alt Logan? Ce motor? Ce versiune?
            sigpic

            Comment


            • nu promit sigur dar cred ca 99 la suta voi veni si eu cu inca un preten cu 2 loganele..duminica la 18 ;)
              http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

              Comment


              • Originally posted by aln
                nu mai am deloc masina aia..da,nu mai are spoilerul de fata,a avut accident si e la reparat
                ti-a parut rau ca ai dat masina cu tot cu spoiler :P
                Last edited by Cristi_Xp; 8 June 2007, 21:11.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • multumesc frumos giovani pentru ginduri
                  probabil ca duminica nu voi fi la sase ci un pic mai tirziu ca ficamea este invitata la 6 la mac la stadion si trebuie so duc acolo
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Originally posted by mareom
                    Si ti-ai luat alt Logan? Ce motor? Ce versiune?
                    un 1.6 ciudat.adica e laureat dar are abs si genti de ambition

                    Comment


                    • laureate plus cred ca ii zice
                      http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                      Comment


                      • Nu, pentru ca e 1,6 MPI iar Laureate Plus are doar motorizarea 1,4 MPI.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • laureatul nu e cu motorizare de 1.4 si de 1.6?
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Sorine, tu mergi dimineata pe la 10 sa te dai? Daca da zi-mi ca vin si eu. Oricum eu o sa ma duc neaparat si la 18:00

                            @cristi: Laureatul e si cu 1.4 si cu 1.6 dar Laureatul Plus e doar cu 1.4 pt ca 1.6 are Ambition si nu ar avea sens Plus-ul.
                            sigpic

                            Comment


                            • citeva poze
                              tre sa recunoastem azi cristi a fost mai bun
                              3 - 0 - 0 in fata mea si a lui bigman
                              Attached Files
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • vai cati ati fost!!!!!! vreau si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google