Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi nu am pozat si nu am filmat nimic pt ca nu am avut baterie la aparat. A fost misto. Am fost 4 iar eu cu Sorin ne-am dat din nou pe circuit si am facut chiar si niste liniute foarte interesante. De dat nu ne-am putut da prea tare pt ca mai erau si alte masini prin zona. Eu o sa ma duc si maine dimineata sa ma dau pt ca nu este nimeni la ora 9:30, asa ca daca vrea cineva sa vina ma gaseste acolo.
    sigpic

    Comment


    • respect pentru prestige poti sa faci ce vrei la 8 v in afara de turbo ca nu ajungi la powerul lui 16 v
      din 5 liniute un a fosc cam la egalitate iar restul poate cu unul sau cu 2 starturi furate intre o jumate de secunda si aproape una a cistigat bigman
      totusi intre 8 v tunat si 16v simplu nu este chiar asa mare diferenta,dar din pacate pentru mine este
      recunosc 16 v - 8 v 4.5 la 0.5
      prestige rules inca o data
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Salut,

        am vrut sa ajung si eu astazi la iveco, dar m-am intins cu niste prienteni la un mic si o bere mai mult decat am estimat. Asa ca atunci cand am realizat ca nu o sa mai ajung am trecut de pe berea "fara plumb" la cea normala.

        Poate ajung si eu dimineata.

        Comment


        • am fost si eu pt prima oara...sincer mi-a placut si cred ca voi mai veni...prietenii noi sunt intotdeauna bineveniti ;)
          http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

          Comment


          • De acum incolo am hotarat de comun acord cu Sorin ca vom merge doar duminica dimineata pt ca nu te deranjeaza nimeni. Cine vrea cu adevarat sa vina o sa vina si cine nu oricum nu ar veni la nici o ora sau zi din saptamana. Saptamana viitoare o sa aducem niste jaloane si o sa facem acolo un mini-circuit. Va fi mult mai interesant.
            @Ovae: ma bucur ca ti-a placut si sper ca saptamana viitoare sa te dai si tu
            sigpic

            Comment


            • interesanta ideea u jaloanele...ar fi misto...azi ati fost?cum v-ati distrat?
              ?
              http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

              Comment


              • sa-mi trag una.nasol,nu am reusit sa vin.job-ul,dar ATENTIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                sunt in discutie cu cei din conducerea aeroportului caransebes.am sa obtin aeroportul pentru liniute si ceva ture cronometrate.pentru asta am insa nevoie de o participare masiva de zeci de loganuri.tunate sau nu.vreau sa organizam ceva mai de amploare decat intalnirile din tm si b.cei ce administreaza si modereaza acest forum sunt rugati sa puna umarul la munca.am nevoie de sprijinul vostru si anume in a face cunoscuta initiativa la nivel national.ne putem intinde chiar si pe doua zile.astept sugestii la regulamentul pe care il doriti,sponsorizari pentru invingatori,etc.
                multumesc.

                Comment


                • Vreau sa multumesc celor care au fost sambata la intalnire.Din pacate eu a trebuit sa plec acasa si nu am putut sa vin...imi pare foarte rau,sper la urmatoarea intalnire sa fiu prezent.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • A fost cea mai misto intalnire de pana acum si cred ca de acum incolo vom fi tot mai multi. Pacat ca n-am avut aparat sa facem poze. Azi am fost sa ma dau tot acolo si am avut placerea sa-l cunosc si pe Sebastian (vsebas) care s-a dat si el cateva ture si a spus ca incearca sa vina data viitoare.
                    sigpic

                    Comment


                    • nici azi nu ati avut baterii in aparat?Woow..ce oameni!
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • ieri eu l-am uitat acasa si azi nu am fost,am fost si eu plecat la sat
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • Sorine, facem duminica asta treaba aia ce am vorbit-o cu jaloanele? De adunat se pare ca incepem sa ne adunam din ce in ce mai multi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by giovani
                            sa-mi trag una.nasol,nu am reusit sa vin.job-ul,dar ATENTIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            sunt in discutie cu cei din conducerea aeroportului caransebes.am sa obtin aeroportul pentru liniute si ceva ture cronometrate.pentru asta am insa nevoie de o participare masiva de zeci de loganuri.tunate sau nu.vreau sa organizam ceva mai de amploare decat intalnirile din tm si b.cei ce administreaza si modereaza acest forum sunt rugati sa puna umarul la munca.am nevoie de sprijinul vostru si anume in a face cunoscuta initiativa la nivel national.ne putem intinde chiar si pe doua zile.astept sugestii la regulamentul pe care il doriti,sponsorizari pentru invingatori,etc.
                            multumesc.
                            @Cristi-Xp, 2fast4u, Marius: Ce zicet? Merita de luat in seama treaba asta pentru viitorul nu prea indepartat?
                            sigpic

                            Comment


                            • o sa aduc ceva jaloane
                              voi cautati cronometre
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • duminica unde si la ce ora?daca reusesc cu job-ul(nu mai promit,e nasol la mine),aduc eu si camera si aparat foto profi.totul tine de posibilitatea de a parasi garnizoana.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google