Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by boris View Post
    bubu vi tu cu familia? sau mai vin aradeNI poate ma inscriu si eu la vizita
    boris...intalnirile nu sunt la fel fara tine )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • salutare eu simbata asta am avut ceva treaba dar sper ca saptamina ce vine sa vin si eu
      Powered by LSS
      http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

      Comment


      • faceti intalniri si duminica? ca poate dau si eu o fuguta sa va cunosc

        Comment


        • salutare poate sa imi spuna si mie cineva daca pot sa pun le logan dci arcuri sport ca sa imi cobor putin garda ca este foarte inalta si instabila
          Powered by LSS
          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

          Comment


          • poti ... doar din arcuri sport,cauta pe forum ca sunt detalii nu transformam sectiunea asta in intrebari si raspunsuri.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • boris: contam pe tine sambata viitoare ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • da bubu voi veni la prima mea intilnire pe 2009 ) ca din septembrie nu am mai participat,probabil va veni si logodnica hai ca ne auzim
                sigpic

                Comment


                • @boris pregatim covoru rosu? pentru asa un eveniment . . .

                  Comment


                  • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                    o mica filmare HD de la intalnire (made by TM87KIS edited by Christian86)
                    Last edited by Christian86; 27 January 2009, 00:23. Reason: am gresit linku :D

                    Comment


                    • faina faina ...
                      sper ca maine sa nu avem o intalnire mixta Arad- Arad la stadion !!!

                      Plecam din arad pe la 15.30-16.00 ca sa aveti si voi timp sa va strangeti si sa puneti la punct un program cultural :p
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • @bubu: stai linistit ca ne vom aduna destui
                        sigpic

                        Comment


                        • @bubu: vreti la opera sau la filarmonica ?

                          Comment


                          • la cat is de obosit, daca pomeneste careva macar de o vioara sau o soprana nu stiu ce ii fac.
                            si neaparat vreau sa beau un ceai undeva
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Aradul la Timisoara... chiar in fata paltinisanului, care culmea si-a pastrat culoarea violeta!
                              Impresii: multe ciori (din alea care zboara), Seba inainte sa dea o forja dupa 4 (patru) luni de pauza, il chinuie pe bubu_vasile, cu complicitatea lui boris revenit la intalniri culmea coincidentei tot dupa 4 (patru) luni de absenta, aradeni in fata stadionului violetilor.

                              L.E. + crististreulea - intarziat, sosit in partea a doua la localul din Lipovei.
                              Attached Files
                              Last edited by sorinj; 31 January 2009, 23:12.
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • frumoase poze.zboaraaaaaaaaaaaaaaa bubuleeeeeee zboara )
                                esti descendentu lu traian vuia?sau lu aurel vlaicu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google