Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu mai zice nimeni nimic?e asa de liniste...trebuie sa dam tare la muzica!!

    vine ,vine,primavara...
    Last edited by orwo; 23 February 2009, 20:47. Reason: Automerged Doublepost
    nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

    Comment


    • boris, de mine ai uitat? 'tu-ti capu' tau, d ecand te-ai maritat, ii mai tii minte numa' pe-astia mai mari, asa ca tine

      PS: daca vreti sa vorbim despre altceva decat de intalniri, hai sa ne mutam pe topicul "discutii banateni", tot pe sectiunea timisoara. spun asta pt colegul orwo, sa vada ce si pe unde...ca deh, fiind mai nou...

      off-topic grav, pt care astept sa-mi sariti in cap: vine cineva deseara pe la 9 la cafe business, langa isim, pe mihai viteazul?
      Last edited by Seba; 23 February 2009, 21:13.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • scuze,am gasit si discutii banateni, nu am stiut
        nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

        Comment


        • pt sambata....
          1.Lucian
          2.Dorian
          3. .....
          Mereu superiori unui sat cu caini si oi

          Comment


          • Faine pozele ungure, numa tu si adelin petisor ala mai faceti asa poze!!!bafta si spor in continuare!ne vedem sambata!si dupaia la meci!Forza POLI!!!
            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

            Comment


            • Pentru sambata aceasta propun sa schimbam locatia si sa ne intalnim in fata la Galeria 1 (langa Mall). In fata este terasa unde putem sa stam la un citro (inauntru sau afara, depinde de vreme) si este suficient loc de parcare incat sa nu fie nevoie sa lasam masinile pe te miri unde. Eu zic sa incercam si sa vedem cum e, si daca e mai ok decat stadion/rompetrol, putem sa ne mutam definitiv locul de intalnire. Astept parerile (pro/contra) si sugestiile voastre.
              sigpic
              ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

              Comment


              • sambata ii aglomeratie mare prin galeria 1 , parcarea ii cam plina .........
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • lasati masinile la stadion
                  si mergeti cu autobuzu
                  sigpic

                  Comment


                  • unii zic ca-i dement, altii ca-i nebun. el singur recunoaste ca nu stie ce spune uneori intr-un cuvant: boris uratule, cand te vad la fata, ca nu te-am mai vazut de vreo 3 luni?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • saptamana asta si urmatoarea PAS ... sta langa nevasta
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • la ora 16 nu prea e nimeni p-acolo, deci daca se merge sunt de acord
                        Last edited by orwo; 27 February 2009, 17:05. Reason: am uitat sa scriu si ideea mi-a venit mai tarziu
                        nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                        Comment


                        • BA zsolt acolo ii plin sambata la baru ala, mai ales daca mergem cum am fost sambatya trecuta 15 masini!!!ce crezi ca acolo ii cantina cu mese???nu stiu ce ti-o venit cu schimbatu locului ca acolo era numa bine, sediul nostru!!!
                          Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                          Comment


                          • Eu zic ca nu avem nimic de pierdut daca incercam si noi sa mergem la Galeria 1 in parcare. Daca nu ne convine, data viitoare nu mai mergem, incercam alt loc. Eu il sustin pe unguru bulan si ar trebui sa o facem toti ca incearca sa faca intalnirile ceva mai interesante.

                            @Seba: la prezentarea ce i-ai facut-o lui Boris mai sus erai cumva cu gandul la Clarkson cand il prezenta pe Stig inainte sa dea blana la vreo masina?
                            sigpic

                            Comment


                            • haha *********** bip lu seba
                              jiji miss you parca incepe prima etapa de rally de martishow
                              posibil sa apar si eu simbata dar bineinteles dupa 17 am sa dau un telefon eventual daca nu va gasesc
                              Last edited by boris; 27 February 2009, 21:40. Reason: crezi co va?
                              sigpic

                              Comment


                              • 1. Lucian
                                2. Dorian
                                3. crististreulea
                                4.

                                sustin si eu o incercare la Galeria 1
                                poate nu mai ma afumati asa de tare, e spatiu mai deschis.
                                am mai testat noi si Club 8, dar tot la rompetrol am ajuns
                                Last edited by crististreulea; 27 February 2009, 23:18.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google