Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu, te sun

    au fost in vizita la timisoara skandal si bobbyred , impreuna cu asupritoarele.
    zsolt, dany59ddd, renault si crististreulea le-au tinut companie timp de vreo 3 ore.
    restul de loganari timisoreni erau in revenire, a fost ziua lu' micutu si s-au chefuit pana la 7 dimineata. la ora 15:00 cei care au raspuns la telefon aveau niste voci de oameni la agonie...
    Last edited by crististreulea; 19 July 2009, 21:03. Reason: Automerged Doublepost
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Sa traiasca La Multi Ani al mai Micut dintre noi.Ieri duminica 19 07 2009,la intalnirea cu Skandal si Bobbyred care s-a desfasurat la un suc la Mall si o plimbare si o inghetata prin zona centrala a orasului(Unirii,Libertatii,Centru)au mai fost Dany59DDD,Crististreulea,Renault si Zsolt.
      Last edited by dany59ddd; 20 July 2009, 00:34.

      Comment


      • ovystar cand ma ajuti si pe mine cu cheia aia briceag ca am ramas ca facem si geamurile pe modul.
        Last edited by Zsolt; 20 July 2009, 10:32.

        Comment


        • gata tricourile. maim trebuie sa merg dupa ele, asta cel mai probabil marti
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • da da TEXTE ieftine streulea
            sigpic

            Comment


            • intalnirea din data de 11.07.2009

              part I:




              part II:

              Comment


              • Bey da nebuni este la voi in club,sa imi aduceti aminte sa nu imi fac cumparaturi de la Kaufland cand faceti rotocoale deastea,cum le zice...drifturi ba nene.Ati fugarit toti clienti de pe acolo,sunteti de la agenturili straineze(Billa,Real)?

                Comment


                • Da, suntem undercover de la o firma al carei nume nu il putem da, pt ca altfel nu am mai fi undercover.
                  No, apoi blana
                  Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                  ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                  Comment


                  • Lau psst! ca v-ati dat-o in petec! :-)
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • And your point iiiiiiis
                      No, apoi blana
                      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                      Comment


                      • nu vrei sa stii :-)
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Ma gandesc ca vrei sa ne sugerezi sa facem balamuc in alta parcare sau?
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • "exact" la asta ma gandeam ... mi-ai citit gandurile
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Lasa man ca nu a fost asa mare balamuc, erau si spectatori care aplaudau)

                              Comment


                              • snaky@ ai luat monezile de la spectatori? ca taxa pt shou
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google