Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • silviu las-o mai moale ,pt un eveniment mai putin placut punem armele si tragem? sunt destule locatii in Timisoara.
    sigpic #

    Comment


    • ce ati facut bre?
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • mi-am dat balamuc in sens la galeria si in parcare.

        Comment


        • Scuze de deranj, poate lua legatura cineva cu colegul vostru din imaginea atasata sa-i spuna ca-l asteptam la intalnire in seara asta la stadion la ora 19,00.I-am vazut masina vreo doua zile Bacau.TM xx GEI
          Attached Files

          Comment


          • lau iar esti ascunsa? tu nu tiai dat balamuc?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by BC08VDS View Post
              Scuze de deranj, poate lua legatura cineva cu colegul vostru din imaginea atasata sa-i spuna ca-l asteptam la intalnire in seara asta la stadion la ora 19,00.I-am vazut masina vreo doua zile Bacau.TM xx GEI
              diavolutu e infractorul. e acolo la bunici, dar pleaca inapoi catre timisoara miercuri. ai in PM numarul lui de telefon
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Merci,maine il sun.

                Comment


                • http://www.loganclub.ro/forum/intaln...au-t11564.html intalnirea cu diavolutu.

                  Comment


                  • Diavolutu in actiune.

                    Comment


                    • Haideti baieti si fete... propuneti un loc de intalnire pentru sambata

                      1. Zsolt
                      2.
                      sigpic
                      ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                      Comment


                      • Nu-s in oras week-end-ul asta. Sorry.
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • io nu vin la intalnire.

                          Comment


                          • Eu sunt plecat in ardeal la un botez,pe sambata viitoare da.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Si eu vin sambata 15 08 2009 la intalnire numai sa ziceti unde se tine.
                              1.Zsolt
                              2.Dany59DDD
                              3. ...

                              Comment


                              • sambata si eu is la botez la varumiu ...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google