Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • che pasa? iar sa dat in spectacol tzincu? nea umilit? nu mai putem trece prin zona aia?
    sigpic

    Comment


    • xp fi bun si sterge contu. ms

      l.e.: am sa dau stickerele jos sa nu existe discutii

      Comment


      • @adimrv: de acord cu tine, dar cum ziceam, toti picam in aceeasi cacao. Cum zice si Silviu: stickere LC la Kaufland = smecheri. De aici pana la mintea cretina a unora de a face rau masinilor pentru a speria proprietarii nu e mult. OK, il credem ca nu se mai intampla. La el. Dar la altii? Precedentul este creat.
        @boris: da, da si da...
        @Christian86: nu asta e solutia. Ai facut ce si cum ai crezut. Esti major si vaccinat, esti barbat, deci trebuie sa suporti si consecintele. Fii de comitet (adica de club). Poate ca data viitoare o da altcineva in bara. Daca facem bot si ne suparam negativ si radical chiar ca suntem copii.
        Last edited by JREwing; 8 August 2009, 21:01.
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • Ieri m-a intrebat un coleg de pe forum de ce nu vin la intalniri.
          Raspunsul l-a primit chiar astazi. :|

          @ Multumesc Streulea ptr. tuning
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • @Road Empire: nici asta nu e o solutie. Ideea de club este de genul "la bine si la greu". OK, s-a intamplat ceva, ne spunem punctul de vedere, "inculpatul" isi face (sau nu) autocritica, dar suntem alaturi de el in continuare. Repet, oricare dintre noi o poate da in bara. Ce facem, nu ne mai cunoastem intre noi? Hm...
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • Nu,nu !!!! nu ai inteles. N-a zis nimeni ca nu ne cunoastem sau nu mai dam buna ziua.
              Dar pot fi activ si aici pe forum nu neaparat la intalniriile locale.
              Nu stiu cum sa-ti explic,dar nu mai am varsta de teribilisme.
              Le accept dar nu vreau sa particip neaparat la ele.

              Astea find zise nu vrea sa mai particip la o polemica,eu aici inchei dicutia despre acest subiect.
              NU sunt suparat pe CRS ,doar ca nu vreau sa particip la asemenea activitati.

              Multumesc ptr intelegere.
              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

              Comment


              • nu vreau sa stric imaginea clubului a unor membri care se cred superiori si nime nu-i ca ei. da, sunt vinovat de tot ce s-a intamplat azi.
                pentru kaufland tot eu sunt de vina, am fost singurul "jucator" de acolo, singurul cu minte cretina, nu stiu cum m-am suportat intre atata intelect, buna crestere etc.
                la bine totul e ok la rau fiecare se arunca sa fie primul cu piatra in mana, cata supradoza de maturitate . . .

                Comment


                • hai sa nu exageram chiar asa Egon, pentru ca majoritatea intalnirilor au fost pasnice , si daca s-a vrut sa se faca si altceva,s-a parasit zona cu una necirculata.E major,vaccinat,responsabil...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by crististreulea View Post
                    datii careva ban 2-3 zile, poate se linisteste
                    Cine? sa-i dea ban?
                    sigpic #

                    Comment


                    • Fratilor a fost stricat sucul sau ce a-ti baut de va tot certati.Cui nu-i convine sa nu mai vina dar nu cred ca-i un motiv de cearta;atat timp cat n-a venit Garcea sa comenteze sau sa imparta PV-uri e bine,nu vad ce a fost asa grav.Daca am baga in seama toate criticile si comentariile s-ar desfiinta LC TM.Bagati-va mintea la cap si sa ne vedem cu bine sambata viitoare.

                      Comment


                      • sunt deacord cu tine Dani asa e viata ,trebuie sa se intample ceva.
                        Sa ne vedem sanatosi pe sambata viitoare.
                        sigpic #

                        Comment


                        • eu nu mai vin la intalnire, am incheiat socotelile cu acest club.

                          Comment


                          • Originally posted by dany59ddd View Post
                            Fratilor a fost stricat sucul sau ce a-ti baut de va tot certati.Cui nu-i convine sa nu mai vina dar nu cred ca-i un motiv de cearta;atat timp cat n-a venit Garcea sa comenteze sau sa imparta PV-uri e bine,nu vad ce a fost asa grav.Daca am baga in seama toate criticile si comentariile s-ar desfiinta LC TM.Bagati-va mintea la cap si sa ne vedem cu bine sambata viitoare.
                            pana nu luam amenzi totul e ok ... cu logica asta nu stiu cine ar trebui sa-si bage mintea-n cap ...

                            "cui nu-i convine sa nu mai vina" - nu cred ca s-a votat si majoritatea vor astfel de "activitati" la intalniri ...

                            ***

                            Nu a sarit nimeni doar pe Cristi (CRS) si nu e singurul care face/a facut etc.
                            s-au tras semnale de alarma pentru astfel de activitati si nu s-au nominalizat persoane (cel putin nu de mine);

                            nu cred ca condamna nimeni pe cineva pentru pasiunea lui dar trebuie sa ne gandim cand facem asta si la siguranta celorlati si la imaginea LC; asta e valabil pentru toti nu numai pentru o persoana.


                            S.
                            Last edited by Silviu; 9 August 2009, 00:06.
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Originally posted by Christian86 View Post
                              eu nu mai vin la intalnire, am incheiat socotelile cu acest club.
                              esti prea radical,poate ai gresit putin in parcare dar nu inseamna ca din tantar facem armasar,eu te sustin ,poate un avertisment meriti doar atat,nu sa inchei socotelile cu clubul sau altele,fii serios esti de al nostru.
                              sigpic #

                              Comment


                              • Man, nu s-a intamplat nimic grav...restu e cancan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google