Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok la Athos pe la 16:00
    sigpic #

    Comment


    • Daca era alt loc de intalnire eram si eu prezent. oricum distractie
      sigpic

      Comment


      • Mersi AdiMRV de sms dar eu din păcate voi fi absent la intalnirile de azi si de sapt.viitoare pt.ca azi lucru sch.2 14:00-22:00,iar sambata viitoare voi merge la o nunta.Distractie placuta la toti si blana cat cuprinde la Christian86.

        Comment


        • are dreptate cristian86 .......mai bine am alege alt loc ceva mai lejer .si cu parcare mai mare .....restaurantele astea ma dezgusta pe mine .......acum parerile sunt impartite ......
          sigpic

          Comment


          • va dezgusta restaurantele astea si pe tine si pe Ovi, dar cu toate astea pana la urma ati fost la intalnire si chiar v-ati si simtit bine (cel putin asa mi-a zis mie Ovi)
            sigpic

            Comment


            • guess who's back?
              descrierea pozelor in ordinea afisarii
              1. nu stiu ce fantana vestita din Roma
              2. piratul din Mirabilandia
              3, 4, 5, 6 printre ruinele din Pompei
              Attached Files
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Se numeste Fontana di Trevi
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • in poza 5 care esti tu si care ii sorta?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by mareom View Post
                    va dezgusta restaurantele astea si pe tine si pe Ovi, dar cu toate astea pana la urma ati fost la intalnire si chiar v-ati si simtit bine (cel putin asa mi-a zis mie Ovi)
                    asa e,toti ca e restaurant ,ba nu are parchare dar a fost super fain,eu zic sa repetam si saptamana viitoare iar apropo de parchare la 15 metri mai in fata pe dreapta e o parchare mare.
                    sigpic #

                    Comment


                    • ROAD EMPIRE: asa, asa
                      Cristi_Xp: ti cârp
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • streulea : ai luat monezile cu magnetu din fintina?
                        sigpic

                        Comment


                        • nu aveam loc de altii
                          era plin acolo de romanasi, acusi acusi auzei dulcele glas moldovienesc
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • mai vine barza la tine shtreulea?
                            sigpic

                            Comment


                            • boris: tu nu ai vazut "tutorialul" ala cu daramatul cosurilor de fum de la casa ?
                              de ce crezi ca a facut-o ? sa nu aibe barza pe unde sa lase "pachetul"

                              PS mai ramane problema stalpului din fata casei, dar il rezolva streulea si pe ala. cred ca o sa isi schimbe iar pe casco bara la masina
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Originally posted by boris View Post
                                mai vine barza la tine shtreulea?
                                ce anume vrei sa insinuezi?
                                Comanda modulul DRL de aici

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google