Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    a fost fain la intalnire si apoi la suc, multumiri lui Cristi si ''bulan'' pentru ca s-au oferit ca GPS, mi-a placut la voi la intalnire, va invitam si pe la noi prin Oradea, multumiri inca o dat' ,aveti grija de voi

    Comment


    • adyxzz ma bucur ca ti-a placut la noi,eu vin miercuri la voi in oradea sa vedem cu cati ma pot intalni dintre voi.

      Lista pt sambata 19.09.09 ora 16:oo la stadion

      1.Adimrv
      2...
      sigpic #

      Comment


      • Sambata sunt prezent la intalnire dar la ora 15 la Iveco ca-i Raliul Timisoarei.Banuiesc ca o parte dintre loganisti vor fi si ei la rally.Vii si tu la rally Adimrv???

        Comment


        • Adi am comandat. Ms mult.

          Comment


          • confirm si eu Rally la Iveco sambata, doar ca io stiam de ora 13:00
            so io la rally, n-am sa fiu la stadion. numai asa putem vedea cum se darama(din nou) cusca la aia
            Last edited by Guest; 16 September 2009, 16:09. Reason: scuze :)
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • După ce s-a vb sbt la Rally Dinias si după ce scrie pe Natcoracing raliul timisoarei incepe pe la 15.

              Comment


              • la ora 15 sambata e startu marelui premiu al timisoarei
                sigpic

                Comment


                • ai vorbit cu tembelu de gras pt masina? sau te dai tu cu renou?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Intalnirea sâmbătă 19.09.2009 ora 14:45 la Iveco la Raliul Timisoarei:
                    0.Dany59DDD
                    1.Crististreulea
                    2.Ovystar
                    3.Mareom
                    4.Snaky 2004
                    5. ...
                    6. ...

                    l-am iertat
                    Last edited by Seba; 17 September 2009, 14:56. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Parinte Seba, iarta-l pe robul dany59ddd caci a pacatuit .

                      Azi m-am inscris si eu la Iveco si am vazut pe lista ca apare si Sorin. Deci suntem cel putin 2 membri de pe forum care vom participa. Pe mine nu ma veti vedea cu GZB-ul ci cu masina lui Bogdan (MVJ), in premiera cu arcuri H&R. Intalnirea ati putea sa o faceti la Iveco sambata asta. Va luati un suc si un pachet de tigari (pt cine fumeaza) si iesiti oricum mai ieftin ca in oras si in plus ne bucuram si noi de sustinerea voastra. In afara de asta, s-ar putea sa aveti surpriza sa vedeti in premiera in Timisoara noul Nissan GT-R in actiune pe pista. Eu abia astept
                      sigpic

                      Comment


                      • csebalin,eu nu ma dau ca nam cu ce,si gras nu stie nici el daca se da,ca sar putea sa nu ii dea isac masina
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare Gigi eu te-am trecut pe listă ca stiu ca o sa vii la iveco,acuma că vii ca participant la rally sau doar ca spectator,aia n-are importanta principalul ca vei fi prezent.Banuiesc ca asta pacatul ca te-am trecut din oficiu.

                          Comment


                          • @jiji: sorin se da cu golfu lu' sica, cred. sau a lu' bumbulici, habar n-am, stiu ca se da cu un golf dar nu cu a' lui.
                            @ovi: daca nu fac rost de masina, mai mult ca sigur o sa merg la timp si in costum la botez, nu intarziat si imbracat cu combinezonu' de rally
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Intalnirea sâmbătă 19.09.2009 ora 14:45 la Iveco la Raliul Timisoarei:
                              0.Dany59DDD
                              1.Crististreulea
                              2.Ovystar
                              3.Mareom
                              4.Snaky 2004
                              5.Adimrv
                              6. ...
                              Iar pt cei care nu vin la iveco sau si.
                              Intalnire sambata ora 16:00 la stadion

                              1 Adimrv
                              2...
                              sigpic #

                              Comment


                              • eu daca eu sunt la munci dar daca termin mai repede vin la iveco sa fac galerie colegilor din club ceva poze de saptamina trecuta sau sa pierdut filmul
                                Powered by LSS
                                http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google