Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • seba: mai incet cu aprecierile ca am vazut eu cat mananci. doar gura e de tine
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Sa raspund la toata lumea;
      imi cer scuze pt tot ce am scris la postul #3484 si cine e in masura va rog stergeti tot
      Zolt am scris probabil la nervi mult prost si fara rost si am inchis subiectul.
      Seba daca crezi ca trebuie sa fiu pedepsit,te rog fa-o
      JREwing da ai foarte mare dreptate
      boris te rog nu mai fi rau si mersi pt ajutor cand am ramas in pana cu loganul luni
      lau_swat bravo pt karturi sambata si stilul tau
      bulan din partea mea cred ca pe viitor nu are sa se mai intample
      wildserb ai dreptate dar eu sunt adevaratul vinovat
      sorinj ai dreptate
      crististreulea imi cer scuze si te rog sterge tot de la postul #3484 iar daca ma mai apuca prostia da-mi ban ca e mai simplu si ma invat minte.
      Last edited by adimrv; 8 September 2009, 22:02.
      sigpic #

      Comment


      • @adimrv: felicitari pentru barbatie. Nu stiu cati dintre cei pe care ii cunosc se pot lauda cu o asemenea atitudine. Tine-o tot asa ... prietenii stiu de ce (NU ESTE O ALUZIE).
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • Salutare tuturor,in sfârsit am si eu timp sa mai vin pe la intalniri,asta daca mai vrea cineva sa mai organizeze dupa contrele din zilele trecute.Eu prezent sambata 12.09.2009:

          0.Dany59DDD
          1. ...

          Comment


          • Salut! Ma scuzati ca ma mai invit si eu pe la voi... Citii ce se scrise (si se sterse, pe buna dreptate) si ma alatur celor spuse de JREwing...
            In alta ordine de idei, nu-l cred pe Bubu, ca Seba ar manca precum pruncii! Cum s-a facut dom'le atata, ca e de 2 ori cat mine si pe lat, si pe inalt!(Pentru cine nu crede, am pozele de la Sibiu).! Si eu am 1,75 m/65 kg!
            Deci,revin, se merita sa mananci acolo sau nu?
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • intalnire sambata 12.09.2009 dar care sa fie locatia? va rog pareri.

              0.Dany59DDD
              1.Adimrv
              2...
              sigpic #

              Comment


              • Intalnirile astea sunt facute pentru mancare??? Stadion.

                Comment


                • @gusi: eu am 1.75 / 125. Nu am mancat la Athos pentru ca nu-mi era foame, dar un meniu din ala e numai bun pentru mine (intra la fix).
                  @adimrv: daca nu ma duc sa imi montez aparatorile alea pe care mi le-a dat un prieten, vin si eu.
                  @alex0410: raule... Nu stii cum e sa stai cu stomacul chioraind de foame? Iti spun eu: naspa rau...
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment


                  • @alex0410: raule... Nu stii cum e sa stai cu stomacul chioraind de foame? Iti spun eu: naspa rau...

                    Pai si sambata la ora 16.00 e singura ta sansa sa mananci?

                    Comment


                    • eu propun ca intalnirea de sambata asta sa se tina la Dinias la pista de macadam,deoarece sunt membrii LC Timisoara ce participa;si frumos ar fi sa aibe sustinere.Ce parere aveti??
                      sigpic

                      Comment


                      • Intalnirea sambata 12.09.2009, ora 16:00 la stadion

                        0.Dany59DDD
                        1.Adimrv
                        2.Zsolt
                        3...
                        sigpic
                        ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                        Comment


                        • Da Ovi , asa ar fi frumos... Cine participa?

                          Comment


                          • Părerea mea e sa ne strangem mai multi la stadion si mergem de acolo,asta pt cine vrea sa mearga la Dinias.Eu unu merg si acolo.

                            Comment


                            • Intalnirea sambata 12.09.2009, ora 16:00 la stadion

                              0.Dany59DDD
                              1.Adimrv
                              2.Zsolt
                              3.Alex0410

                              Comment


                              • sal

                                salut baieti ma primiti si pe mine? ii stiu pe Zsol, Boris, Adimrv, cam atat... sunt membru LG Oradea?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google