Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai da tot nu ti-ai schimbat numerele sorine ... noroc cu fetele ca mai distrag atentia
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • arata super vss facut cu gust puneti mai multe poze sa vada si colegi de la logan club arad
      Powered by LSS
      http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

      Comment


      • Bre, mrv-ule, eu am fost invizibil? E drept ca am stat un strop, dar...
        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

        Comment


        • Lista cu prezenta de azi 17.10.09

          1 dany59ddd
          2 Adimrv - cu masina murdara
          3 Aln
          4 alex0410
          5 Zsolt
          6 TM80MAT - a fost copilotul meu
          7 3nergy
          8 Mic15UTU
          9 mihai31ro
          10 Christian86
          11 Syyym
          12 Tacanel + prietena
          13 Devil
          14 Bulan
          15 Mareom - in fuga spre nunta
          16 VirtualmanSorin - cu loganul la prezentare,apropo superb.
          17.Ovystar+Cristina
          18.Lau_swat - scurt cu oferta de arcuri
          19.JREwing -a stat un strop
          sigpic #

          Comment


          • Ieri am văzut si eu Loganul lui Sorin de aproape,bravo,frumos si felicitări pt alegerea desenului.

            Comment


            • da m-a pus pe ganduri pt ca eu am aceasi culoare si arata superb.
              sigpic #

              Comment


              • Ai de gând Adi s-o faci si tu la fel ca al lui Sorin sau cu alte modele???

                Comment


                • sper sa o faca altfel .... ar fi naspa sa o faca la fel
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Salutare tuturor.....sa-mi fie rusine ca nu am venit la nici o intalnire, dar promit solemn, ca in functie de timpul pe care-l voi avea, cu siguranta o sa ma "bag" si eu in seama...binenteles daca ma primiti....

                    Comment


                    • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

                      Comment


                      • Originally posted by danic View Post
                        Salutare tuturor.....sa-mi fie rusine ca nu am venit la nici o intalnire, dar promit solemn, ca in functie de timpul pe care-l voi avea, cu siguranta o sa ma "bag" si eu in seama...binenteles daca ma primiti....
                        da te asteptam pe la intalniri si sa vedem cat de solemn promiti ca vii.
                        sigpic #

                        Comment


                        • Nu mai zic ca stau langa judetean.....problema este ca sambata asta sunt de dimineata la lucru.....deci cu siguranta nu o sa ajung....

                          nu mai da "quote" cand raspunzi la ultimul post!
                          Last edited by Seba; 23 October 2009, 14:36.

                          Comment


                          • danic inalnirea e la ora 16:oo sambata deci poti sa lucrezi dimineata si eu stau langa judetean pe stefan stanca.
                            sigpic #

                            Comment


                            • ce noroc pe fete ca loganul lui sorin e trantit tare de tot
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Originally posted by adimrv View Post
                                danic inalnirea e la ora 16:oo sambata deci poti sa lucrezi dimineata si eu stau langa judetean pe stefan stanca.
                                Corect..dar eu lucrez 12/24-12/48....deci pana la 19....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google