Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca am vazut traseul pe unele filmari ale voastre.initial am crezut ca e mai restrans gen karting dar imi da impresia ca ai unde sa te desfasori.are cateva curbe mai largi sau mi sa parut.
    eu daca am sa fiu pentru prima oara am sa am nevoie de cateva ture de acomodare.

    Comment


    • pentru cei din tm , unde se gasesc piese de logan tunning aici in oras ..daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu adrese sau idei
      Degeaba gandesti daca esti prost!

      Comment


      • @need4speed: fi putin mai explicit, ce fel de tuning vrei? si esti putin offtopic aici , dar esti de-a nostru si te ajutam ;)
        on topic: eu miine am program de turnat betoane, deci ratez sinnicolaul. virtualmansorin e programat la maschet cu copilul, deci nici el. deci doar la ora 18:00 la stadion si eu si el.
        ce facem daca ploua ca si acum? o locatie acoperita?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • sorry da nu am stiut unde sa postez pai am nevoie de piese pentru tunning exterior praguri maska spate eleroane
          Degeaba gandesti daca esti prost!

          Comment


          • vezi la sacalaz iti face kitul de zender...sau la Ciclop aveau pilot parca...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • punem mina de la mina si cumparam copertine de pavilion si facem locatie acoperita in caz de ploaie mareom vb diseara la stadion care vin maine
              sigpic

              Comment


              • Ma gandeam eu ca nici de data asta nu ne adunam sa mergem pe circuit. Dar nu-i nimic, eu am zis oricum ca daca nu vine nimeni ma duc de unul singur sa ma dau. Cine vrea sa vina sa stie ca plecarea este de la Petrom pe Calea Torontalului la ora 14:00 fix. Cine nu vrea sa vina, ne vedem la ora 18:00 la stadion
                sigpic

                Comment


                • eu vin si daca ploua.
                  daca vin cu a mea ma dau mai putin dar 90% vin cu una de firma si cu aia e alta treaba

                  cred ca nu poate cris sa vina are ceva treaba.nu vrei sa amanam pe altadata?
                  sau merg cu masina mea si data viitoare cand va veni si cris aduc alt logan de 1.4 de pe la firma
                  Last edited by Cristi_Xp; 13 October 2007, 00:34.

                  Comment


                  • Nu nu, vino cu aia cu care te dai tare . Las-o pe a ta sa se odihneasca
                    sigpic

                    Comment


                    • mai 1.20h pina la intilnirea din petrom lumeeeeeeeee care mai vine..
                      sigpic

                      Comment


                      • misto

                        Foarte frumos azi la Sanicolau soare,vreme buna... ce mai pot sa zic decit m-a impresionat pina la lacrimi
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu avem ce face Boris, daca nu exista in Timisoara pasionati de viteza, intalniri auto etc. Uite de exemplu la "intalnirea" de astazi am fost eu, Crististreulea, Sorin si...atat, cu toate ca lumea a fost anuntata cu 2 zile inainte. Sa nu-mi spuna cineva ca nu poate sa-si faca timp liber vreo 2 ore sambata pentru ca asta eu nu cred. Daca la altii se poate si la noi nu, inseamna ca lumea nu este interesata.
                          sigpic

                          Comment


                          • prezenti boris, mareom, sorin si crististreulea
                            ce-a mai trista intilnire avuta la timisoara
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Originally posted by mareom
                              Nu avem ce face Boris, daca nu exista in Timisoara pasionati de viteza, intalniri auto etc. Uite de exemplu la "intalnirea" de astazi am fost eu, Crististreulea, Sorin si...atat, cu toate ca lumea a fost anuntata cu 2 zile inainte. Sa nu-mi spuna cineva ca nu poate sa-si faca timp liber vreo 2 ore sambata pentru ca asta eu nu cred. Daca la altii se poate si la noi nu, inseamna ca lumea nu este interesata.
                              deci nu mai inteleg nimic cind v-ati intilnit ? ca eu ieri cind ai dat sms`u al2lea eram deja la semafoarele de pe torontal linga petrom si apoi mam dus pina la Giani,daca stiam sau nu mai retin exact ca era si azi o intilnire veneam negresit,am fost la stadion aseara dar nimic nu ai mai venit si nu am stiut vreo veste. toate cele bune PS: i want the stiker
                              sigpic

                              Comment


                              • ups! daca nu ai fost tu boris, cine a fost cu bigman?
                                intilnirea a fost simbata la ora 18:00 la stadion. evident ca sorin a ajuns la 18:15, bigman la 18:25 si eu pe la 18:35. o gloata de golani punctuali )
                                ps: ai la mine stickere
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google