Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by boris
    cea mai frumoasa intilnire simbata seara la iveco ) cind a venit nino-nino si neau blocat iesirea oricum multumim inspiratiei divine a lu gigi mareom mare sofer,cum am luato amindoi pe aratura cu tractoarele Logan vreo jumate de ora in agonie suferinta si ambreiaj incins
    pt Gigi
    ))))))))))))))))))))
    si bufnitza?
    las frate...altii apar si la protv
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment




    • am uitat de pasaroiu ala defapt nu lam vazut dar miau placut si caini din peisaj frumosi erau,tu cristi cum teai simtit cind a batut potera la usa ?
      sigpic

      Comment


      • mie mi-a zis doar sa trec incet prin fata lor,si sa iau mainile de pe barbie(moaca),ca ma filmeaza
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • cute

          Originally posted by Cristi_Xp
          mie mi-a zis doar sa trec incet prin fata lor,si sa iau mainile de pe barbie(moaca),ca ma filmeaza
          dece nu iai intrebat daca esti la camera ascunsa sau la emisiunea lu cristian sabagh 112 militia in actiune sa te fardezi
          sa arati mai bine in prim plan ,sau sa trageti ceva dubluri
          filmu lai vazut ? era alb negru? se vedea ceva ce au inreg ?
          sigpic

          Comment


          • ne-a dat cu faza scurta in moaca ,cred ca a aparut ceva...cum faceam "tay tay"
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • leai luat nr`u de tel?sai sunam sa ne dea si noua filmul?sa aratam copilasilor pe unde umblam in tinerete btw simbata la ce ora e plecarea la buzias?
              sigpic

              Comment


              • Sambata plecarea este cel tarziu la 7:30 pt ca la 9:00 se da startul la prima masina. Toti din Timisoara care vor sa vina la raliul din Buzias sa ridice manutzele sus si stabilim si unde ne intalnim
                sigpic

                Comment


                • auzi gigi,da de bufnitza aia mare "cat tine" nu ne zici nimic?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • haha

                    Originally posted by Cristi_Xp
                    auzi gigi,da de bufnitza aia mare "cat tine" nu ne zici nimic?
                    dar defapt acel pasaroi cum ii zici tu era defapt un senzor de perimetru al celui care are pamintul acolo
                    vezi la stadion care se ,mai anunta de plecare pt simbata si sa vedem de unde e plecarea btw cum e vremea seara? tot racoare? miam tinut zã a$$ in house
                    sigpic

                    Comment


                    • Ora de plecare este 08:00 pentru ca distanta nu este mare (35km) si nu are rost sa mergem prea din timp. Plecarea cel mai probabil va fi de la stadion. De mers vom merge incet, usor, in coloana (prietenii stiu de ce).

                      Bafta Sorin (virtualmansorin)! Indiferent ca va participa cu Golful sau cu Loganul sigur va fi acolo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mareom
                        Ora de plecare este 08:00 pentru ca distanta nu este mare (35km) si nu are rost sa mergem prea din timp. Plecarea cel mai probabil va fi de la stadion. De mers vom merge incet, usor, in coloana (prietenii stiu de ce).

                        Bafta Sorin (virtualmansorin)! Indiferent ca va participa cu Golful sau cu Loganul sigur va fi acolo.
                        ok bigman ne vedem diseara la stadion sa vedem care cum mergem
                        sigpic

                        Comment


                        • sigur merge cu golful. l-am stickerit ieri dupamasa si mi-a confirmat ca v-a inaugura golful.
                          m-am dat o tura cu el, moama ce rupe. am trecut fiecare in caruta lui si am incercat sa ma tin dupa el, dute maaa , am zis corect! "am incercat sa ma tin dupa el"
                          ok, simbata la ora 8 la stadion deoarece la 8:50 incepe actiunea la buzias.
                          plus ca trebuie sa lasam masinile mai departe si mergem pe jos pina la locu cu pricina. nu este acces cu masina pina acolo.
                          eu mai am 2 locuri in masina pentru cine vrea.

                          ps: am comandat stickere! marti miercuri vin. si cica s-au scumpit putin ...
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • da?

                            Originally posted by crististreulea
                            sigur merge cu golful. l-am stickerit ieri dupamasa si mi-a confirmat ca v-a inaugura golful.
                            m-am dat o tura cu el, moama ce rupe. am trecut fiecare in caruta lui si am incercat sa ma tin dupa el, dute maaa , am zis corect! "am incercat sa ma tin dupa el"
                            ok, simbata la ora 8 la stadion deoarece la 8:50 incepe actiunea la buzias.
                            plus ca trebuie sa lasam masinile mai departe si mergem pe jos pina la locu cu pricina. nu este acces cu masina pina acolo.
                            eu mai am 2 locuri in masina pentru cine vrea.

                            ps: am comandat stickere! marti miercuri vin. si cica s-au scumpit putin ...
                            bine bine 2 seturi vreau eu and don`t forget me
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by crististreulea

                              ps: am comandat stickere! marti miercuri vin. si cica s-au scumpit putin ...

                              vreau si eu un set din pacate sunt in serbia vin luni.......

                              un pm pentru stikere pls
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment


                              • multumesc frumos pentru urari si pentru suportul moral al celora care au fost la buzias si al celora care nu au fost
                                mai am mult de lucru la golf dar sunt pe drumul cel bun
                                crististreulea arde buza dupa filmarile pe care leai facut
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google