Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la bucuresteni cred ca da bine rau...mai ales dupa meci
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Originally posted by Octavian___28
      PS: ceva f important, completare la primul post, doresc sa fac referire la Lau care m-a impresionat cu modificarile aduse in special la interior : antifonare, ''ceasuri'', ameliorare ''greieri'' si multe alte cele, tot respectul.
      ai mers cu el cu masina sa vezi cat de silentioasa e fata de una stock?

      Comment


      • super si la voi la intalniri.....poate puneti mai multe poze....sa vada toata tara.....:P....
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • din pacate nu sint mai multe poze. aparatul meu foto e muci, octavian era prins cu intilnirea.. eu am filmat dar am compu pe butuci. sper azi sa-l rezolv ca sint satul de doliu
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • atunci la urmatoarea intalnire....macar sa va pregatiti....>
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • Sper ca la urmatoarea intalnire la care voi fi si eu prezent (adica cel mai probabil sambata asta) sa veniti cel putin cati ati fost si acum si asa o sa ne cunoastem mai bine si o sa avem intalniri din ce in ce mai interesante. Imi cer inca o data scuze ca nu am participat sambata asta, pentru ca am plecat la 4 dimineata la Sibiu la Pirelli Rally Show (a fost intr-adevar un show pe cinste unde a participat crema raliurilor din Romania). Sambata asta propun intalnirea tot la ora 16:00 la stadion, pentru ca am vazut ca aunci ne putem aduna ceva mai multi, urmand ca sambata viitoare sa facem intalnirea in parcarea Iulius Mall, cu ocazia penultimei etape din campionatul judetean de raliuri, unde sa-i facem galerie lui Sorin (si probabil la inca un membru LoganClub).
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Octavian___28
                Acum ce am ajuns si eu acasa. Deci a fost fain si sper sa ne mai inatlnim.
                PS: nu cred ca am sa ma mai car in masina lui Sorin si a lui Cristi...desi Sorin a spus ca merge incet ca are copii de crescut...ma rog nu stiu ce inseamna incet pt el
                domnu n-am schimbat nici viteza a treia
                incet inseamna 100 -120 max
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • incet

                  ce imi place incet
                  am copii de crescut
                  lasa tavi data viitoare cind te dai cu jiji o sa zici
                  pina atunci sa ai parte de o pereche de copii
                  sigpic

                  Comment


                  • mai mult de 110 nu merge in a doua
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • data viitoare vin cu burta goala k sa ma dau si eu o tura )
                      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                      YO2MKL
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by mareom
                        cu ocazia penultimei etape din campionatul judetean de raliuri, unde sa-i facem galerie lui Sorin (si probabil la inca un membru LoganClub).
                        detalii detalii...care-i ala ?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • te bagi bigman????
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • Originally posted by virtualmansorin
                            te bagi bigman????
                            Eu ma gandeam la Cristi, am crezut ca se baga el . Glumeam. Da Sorin, in proportie de 90% ma bag. Restu de 10% sunt in cazul in care nu-mi gasesc combinezon pe marimea mea. Casca am facut deja rost
                            sigpic

                            Comment


                            • simbata la 4 sunt la stadion cine vrea sa vina sa vina
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • clar simbata la 16 00
                                si la combinezon jiji iei vreo 2 si faci 1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google