Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • il stiu si eu ,m-am intalnit odata cu el la AutoCardo ...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • xox nu este cu kitul dacia ci cu o parte din zender
      mai vine si un prieten de al meu cu un dci proaspat luat dar mai vechi
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • dat fiind faptul ca vreau sa fac "cumparaturi" la ciclop sau la vecinii de vis a vis (la care nu stiu cum ii cheama si ce orar au .... STIE CINEVA ???) ... ma gandeam sa fac urmatorul traseu:
        - calea aradului ...
        - alexandru ioan cuza
        - oituz
        - martin luther
        - i c bratianu
        - michelangelo
        - corneliu coposu
        - pestalozi
        si prima faza e gata ... apoi ma intorc pe pestalozi si coposu si o iau pe cluj iar de aici nu stiu exact: pe aries sau surorile ....
        dar va gasesc eu cumva (sper) :p
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • domnu cind ajungi la ortisoara poti sa dai un telefon poate ne intilnim si te conduc unde vrei sa mergi sa cumperi dar simbata cred ca e deschis pina pe la 12 - 13 0724316943
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • ciclopu e deschis pana seara parca...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp
              ciclopu e deschis pana seara parca...
              domnu pleci acasa sa nu dai sucu si cafeaua?????? hai sal mai chemam o data la intilnire pe domnu administrator
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • ne vedem maine seara ... nu stiu exact cat o sa pot ramane ca trebuie sa duc copiii la cineva (ceva eveniment) ... dar de vazut ne vedem sigur ...
                sper sa nu cheltui mult la shoping
                apropo' ... cat e amenda daca circuli fara rovigneta ???
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • de la 4 milioane in sus...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • @Cristi_Xp: tu nu ne onorezi cu prezenta?
                    Lista actuala:
                    1) crististreulea asa o fuga mica
                    2) suru
                    3) TM 33 MAT
                    4) virtualmansorin
                    5) mareom
                    6) vali
                    7) bubu_vasile
                    8) prietenul lui Sorin cu XOX
                    9) prietenul lui Sorin cu un dCi proaspat luat
                    10)........

                    macar astia din lista sa ne adunam sigur si tot este ceva
                    sigpic

                    Comment


                    • va dati seama ce durere era daca venea si wildserb, csebalyn, law_swat, alin, boris si am fi umplut parcarea aia...
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • am fost, ne-am vazut, ne-am testat masinile intre noi. interesanta intilnire. lau_swat nu s-a anuntat dar a fost si el. nici alin nu s-a anuntat si a venit si el. numa surprize. bubu_vasile e din arad si a venit cu un precen tot din arad. tot bubu_vasile a adus primul kiss fm la intilnire.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • eu trebuia sa il aduc pe primu dar asta e viata

                          macar am fost primu din tm care a primit kiss fm de 85 de cai(asa mia spus delaru)

                          Comment


                          • Originally posted by crististreulea
                            am fost, ne-am vazut, ne-am testat masinile intre noi. interesanta intilnire. lau_swat nu s-a anuntat dar a fost si el. nici alin nu s-a anuntat si a venit si el. numa surprize. bubu_vasile e din arad si a venit cu un precen tot din arad. tot bubu_vasile a adus primul kiss fm la intilnire.

                            cred ka r tre sa te uit pe sa vezi cine a mai fost sau poate eu sunt sau mai rau
                            ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                            YO2MKL
                            sigpic

                            Comment


                            • nici eu nu am fost si nici trocariciul meu
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • Originally posted by virtualmansorin
                                nici eu nu am fost si nici trocariciul meu
                                inseamna ca n-am fost impreuna .... hm...
                                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                                YO2MKL
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google