Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. virtualmansorin
    2. crististreulea
    3. Cristi_XP
    4.) boris 100% this time.
    sigpic

    Comment


    • daca ma intorc pana la ora 16 de la szeged, vin la intalnire...altfel, sper sa stati ceva mai mult si o sa-l sun pe crististreulea sa vad daca mai sunteti prezenti...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Slabe sanse sa am masina facuta pana sambata, dar oricum o sa vin. Daca nu gasesc pe nimeni iau un taxi.
        1. virtualmansorin
        2. crististreulea
        3. Cristi_XP
        4. boris
        5. mareom
        6. csebalyn (???)
        sigpic

        Comment


        • sunt la bucuresti in acesk sfarsit de saptamana.....
          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
          YO2MKL
          sigpic

          Comment


          • Eu cum am spus plec la Sibiu dar inca nu sunt hotarat la ce ora,asa ca poate trag si eu o fuga dar nu promit nimik
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • gigi cu cine erai azi ? ca erai pasager pe dreapta
              sigpic

              Comment


              • ma anunt si eu cu bara noua de emceveu)

                Comment


                • saptamana care vine ma inscriu si eu pe lista voastra atunci intru in tara si sper sa ajung pana in tm la ora aia
                  Degeaba gandesti daca esti prost!

                  Comment


                  • 1. virtualmansorin
                    2. crististreulea
                    3. Cristi_XP
                    4. boris
                    5. mareom
                    6. csebalyn (???)
                    7. Suru

                    @Boris: eram cu Giany si veneam de la reprezentanta, unde mi-au facut astia constatarea la masina
                    sigpic

                    Comment


                    • azi un membru de al nostru cred ca skimba ceva stopuri si faruri angel
                      vom vedea la intalnire ca e pe lista.
                      probabil vor veni si vecinii mei (33 MAT)Alex si Buzi cu loganul albastru.se rezolva cu un telefon.

                      Comment


                      • ii asteptam !
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Salut sunt relativ nou pe acest forum deoarece sunt din lugoj asi dori si eu sa particip la o intalnire asta doar daca se poate ....din anturaju meu ce am auzit pana acuma totzi aveau ceva de spus de logan in sens negativ...insa nu vad dece vorbeste lumea aiurea...eu am masina de aproximativ 2 ani de 1 an pot sa spun ca e posesia mea 100% pana acuma era si tata pe langa ea ...pe unde am fost cu ea am fost foarte multumit austria ungaria italai si nu m-a lasat la greu...pot sa spun ca vedeam lume care statea si plangea langa un vw sau un bmw pe autostrada din motive tehnice la masina daca ati putea sa-mi spuneti data si ora urmatoarei voastre intalnir ?


                          Tot respectu
                          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                          Comment


                          • 1. virtualmansorin
                            2. crististreulea
                            3. Cristi_XP
                            4. boris
                            5. mareom
                            6. csebalyn daca ajunge din deplasare
                            7. Suru
                            8. Rudy din lugoj
                            9. evo posibil sa ajunga
                            10. alex
                            11. buzi
                            12. vali
                            13.

                            ne bazam pe surprizele facute in ultimul timp de lau_swat, aln

                            intilnirea se tine simbata la ora 16:00 la stadionul dan paltinisan.
                            rugam sa va incadrati intre orele 16:00 - 16:30 dupa care ne deplasam intr-o locatie mai calduroasa
                            suru are dreptate, acel cineva are angels si stopuri noi... pfoai ce-l batem de nu da de baut! presimt ca ne trage tapa a doua oara..
                            Last edited by crististreulea; 14 December 2007, 19:45.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • voi face tot posibilul sa ajung si eu so......Road Empire IN
                              Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                              Comment


                              • 1. virtualmansorin
                                2. crististreulea
                                3. Cristi_XP
                                4. boris
                                5. mareom
                                6. csebalyn daca ajunge din deplasare
                                7. Suru
                                8. Rudy din lugoj
                                9. evo din arad si posibil sa ajunga
                                10. alex
                                11. buzi
                                12. vali
                                13. ROAD EMPIRE
                                14.

                                intilnirea se tine simbata la ora 16:00 la stadionul dan paltinisan.
                                rugam sa va incadrati intre orele 16:00 - 16:30 dupa care ne deplasam intr-o locatie mai calduroasa
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google