Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da ce tare zapada incalzita pe post de ceai hahah
    streulea dai un citro ;la bidon de 5 litri de la bila? e 25 de mi
    sigpic

    Comment


    • @crististreulea: nu stiu de ce l-ai pus pe Rudy pe lista deoarece nu a zis ca va veni. A zis doar ca ar dori sa vina si el la o intalnire, nu a specificat ca va veni la asta
      @Rudy: bine ai venit pe forum si esti binevenit la oricare intalnire. Scrie si tu daca vrei sa vii maine sau nu.
      @Cristi_Xp: sa inteleg ca tu esti cel care si-a pus stopuri si faruri noi si da de baut maine?
      sigpic

      Comment


      • 1. virtualmansorin
        2. crististreulea
        3. Cristi_XP
        4. boris
        5. mareom
        6. csebalyn daca ajunge din deplasare
        7. Suru
        8. evo din arad si posibil sa ajunga
        9. alex
        10. buzi
        11. vali
        12. ROAD EMPIRE
        13.
        intilnirea se tine simbata la ora 16:00 la stadionul dan paltinisan.
        rugam sa va incadrati intre orele 16:00 - 16:30 dupa care ne deplasam intr-o locatie mai calduroasa

        ai dreptate mareom, m-am pripit si mi-a zis in clar in PM ca nu vine miine, doar saptamina viitoare vine.
        @boris: de ce sa dau eu de baut? Cristi_XP e dator deja si amu tre udate noile achizitii.
        miine gasim post de la cristi_xp: merg acasa, nu pot veni
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • maine sper sa vin si eu...am vb cu prietena si are si ea de facut niste cumparaturi pe la mall deci in proportie de 80% vin, numa ca exista o problema nu stiu cum sa ajung la stadion. Daca mai vine cineva din Arad la intalnire sa imi dea si mie un pm sa vb mai multe va rog.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mareom
            @Cristi_Xp: sa inteleg ca tu esti cel care si-a pus stopuri si faruri noi si da de baut maine?
            intelegi ce vrei
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • tot cam 80% sunt si eu sigur ca vin.pe cristi xp sa il stergeti din lista,daca trebuie sa dea de baut sigur nu vine

              Comment


              • am incercat azi sa ajung dar datorita faptului ca m-am garabit am ramas fara permis pt o luna

                @crististreulea te-am sunat de vreo 4 ori dar nu ai raspuns
                sigpic

                Comment


                • am plecat de la scirbici in fuga si am uitat telefonul
                  imi pare rau pentru carnetul tau , sincer imi pare

                  prezenti azi: virtualmansorin, boris, aln, cristi_xp, ROAD_EMPIRE, crististreulea, mareom
                  cristi_xp si mareom au dat de baut si mincat. deci s-au achitat de datorii :d
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Filmarile Cristi, filmarile!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • @Evolution: m-ai sunat de 5 ori: 16:05, 16:06, 16:20:25, 16:20:40, 16:25. am avut 19 missed call, 3 new message si 2 remindere care evident nu le-am onorat
                      o sa vina si filmarea, simbata am ajuns acasa pe la 23:00, am scos citeva poze pentru cristi_xp si nani. duminica n-am fost acasa si am ajuns seara pe la 21:00 rupt...
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Originally posted by crististreulea
                        am plecat de la scirbici in fuga si am uitat telefonul
                        imi pare rau pentru carnetul tau , sincer imi pare

                        prezenti azi: virtualmansorin, boris, aln, cristi_xp, ROAD_EMPIRE, crististreulea, mareom
                        cristi_xp si mareom au dat de baut si mincat. deci s-au achitat de datorii :d
                        doar mareom a dat de mancat si sa achitat de datorii.cristi_xp a luat un suc la 20 de oameni,e tot dator..

                        Comment


                        • Originally posted by Evolution
                          am incercat azi sa ajung dar datorita faptului ca m-am garabit am ramas fara permis pt o luna

                          @crististreulea te-am sunat de vreo 4 ori dar nu ai raspuns

                          teau prins radaru la intrare inainte de timisoara pe cei 8 km de banda dubla ? linga covaci pe la 15:45 16. si ceva ? ca era un logan albastru si mai o masina trasa pe dreapta
                          sigpic

                          Comment


                          • mai nou am observat ca se pune radarul in felu urmator...
                            Masina de militie inainte,si EEAul in spatele ei,am impresia ca EEAul ia cu radarul prin luneta si parbrizul celei de militie...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Originally posted by boris
                              teau prins radaru la intrare inainte de timisoara pe cei 8 km de banda dubla ? linga covaci pe la 15:45 16. si ceva ? ca era un logan albastru si mai o masina trasa pe dreapta

                              exact...eu am fost.

                              Nu ma oprit pt viteza(culmea ), dar eram atat de grabit incat n-am mai avut rabdare dupa zebzecii de pe a doua banda care mergeau cu 80 si i-am ocolit peste linia dubla continua
                              sigpic

                              Comment


                              • pacat...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google