Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu si Sorin vom fi sigur. Cat despre altii, nu stiu sa-ti zic nimic. Daca vrei sa vii esti binevenit si daca nu stii exact unde e Iveco, da-mi un PM
    sigpic

    Comment


    • chiar si daca ploua vom fii acolo macar ca sa ne vedem si dupa aceea mergem bem o cafea,suc,pizza etc
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Buna idee !

        daca omul vine da la distanta sa fim seriosi si sal asteptam, nu ne facem de ras

        Sorin, vrei sa spui ca daca ploua nu o sa te dai? Eu nu prea cred . Si daca ma gandesc bine parca m-as da si eu pe ploaie, ca n-am mai incercat pana acum.

        Logic ca o sa-l asteptam. Sper sa vada si alti membri din TM ca unii vin de la distante destul de mari pt intalnire si sa incerce si ei sa-si faca timp macar o ora pe saptamana pt asa ceva


        2fast4u: foloseste butonul edit si nu mai posta consecutiv!!!
        Last edited by 2fast4u; 25 May 2007, 10:41.
        sigpic

        Comment


        • o sa ma dau ,ce crezi ca la raliu daca ploua nu te dai???
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • Trebuie sa te dai
            sigpic

            Comment


            • vin,vin,domnilor.subscriu si la chestia de dupa.nu stiu daca ma dau si eu cu dizelicu meu,inca nu este asa rau ca ale voastre,dar poate incerc usureanu.oricum,astept cu nerabdare sa va cunosc,live.sper sa nu intervina nimic grav,job-ul meu e mai nasol.85% vin.salutare si sanatate maxima.

              Comment


              • Sanatate si tie si te asteptam la ora 18:00
                sigpic

                Comment


                • ora 18 + - 10 minute
                  iar o sa fim doar trei,dar incep sa ma obisnuiesc cu asta
                  vad ca ora exacta se da tot de la bucuresti si nu din provincie cum spun ei
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Nu vom fi doar 3. Vom fi eu, tu, Giovani, vsebas(mi-a dat pm si in prop. de 85% vine) si sper sa vina si Cristi
                    sigpic

                    Comment


                    • cristi pleaca acasa si nu vine
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Cand sa fim si noi mai multi.....Oricum nu conteaza. Cat vom fi vom fi si cel putin noi doi o sa ne dam
                        sigpic

                        Comment


                        • normal ca o sa ma dau,sa incerci sa aduci si o camera video sa filmam mai bine traseul
                          Last edited by virtualmansorin; 26 May 2007, 01:17.
                          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                          Comment


                          • Imi pare rau, dar nu am de unde sa aduc o camera video. Eu am doar aparatul asta, care cred ca nu mai are nici el baterie
                            @Dogy_10: Tu nu vii?
                            Last edited by mareom; 26 May 2007, 01:31.
                            sigpic

                            Comment


                            • Va salut! Si eu sunt tot din Timisoara, aveam inainte user pe forum, dar nu am intrat cam o saptamana si cred ca a fost dezactivat In orice caz, am masina, un laureate 1.4 MPI, de 2 luni acum, cu 1000 km facuti :p . La urmatoarea intalnire voi participa si eu, daca ma primiti.

                              Comment


                              • Ceva poze/filme de azi?:p
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google