Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa vina mai multi...am discutat cu cativa...urmeaza sa le comunic ora exacta...cineva mi`a zis...ca daca ar fii la ora 17:00 ar fi mai ok,insa destui au zis ca vin si la 9:30,doar sa se trezeasca...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Mie mi-ar conveni si ora 18:00. Daca organizam la ora 18:00 aproape sigur vin si eu
      sigpic

      Comment


      • pai hai sa vedem cine vine la ora aia...!!!
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp
          pai hai sa vedem cine vine la ora aia...!!!
          Probabil eu, tu si Sorin...) ) )
          sigpic

          Comment


          • nu ...ca am bagat la contacte pe toti care sunt din timisoara si au numere de timisoara sau de AR...si am vb cu cativa...care au zis ca o sa vina,doar sa le spun ora exacta
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Bine, hai sa incercam cu ora 18:00. Sa ma anunti si pe mine cati vor veni. (pe PM sau mess)
              sigpic

              Comment


              • hotariti-va la ce ora va treziti si veniti dar daca spuneti ca veniti nu o mai dati la intors
                nimeni nu va obliga sa faceti ture sau liniute sau sa turati masinile sau sa veniti
                esential este sa vii sa te vezi fata in fata sa vorbesti unul cu altul nu sa te ascunzi dupa un username
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Vad ca ai luat ceva atitudine Sorine, nu gluma...)
                  Tu ai vrea sa vii duminica la ora 18:00 daca ramane asa?
                  sigpic

                  Comment


                  • vine vine! da merge si dimineata !
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Voi veni si eu duminica la 18:00 ! dimineatza ar fi fost mai greu

                      Comment


                      • Dupa cati scriu aici si din cate a zis Cristi, ar trebui sa fim o gramada. Sunt curios cati o sa ne vedem acolo. Eu sigur voi veni.
                        Ideea e sa ne vedem la 18:00 sau chiar putin mai repede, pt ca la ora 20:00 este Marele Premiu al Canadei la Forumla 1 si eu nu ratez nici o cursa. Poate n-ar fi o idee rea sa ne uitam impreuna la o terasa sau un bar. Era doar o idee. Astept pareri.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ok la 18:00 la Iveco. O sa fiu acolo.

                          Comment


                          • Ovae, te ved si pe tine. Vii?
                            Hai ca fac si eu ca 2fast4u o lista de prezenta (voi ramane sa scrieti mai departe numarul si numele)

                            1. mareom
                            2. virtualmansorin (se stie)
                            3. Cristi_Xp
                            4. Tony_81
                            5. cristi_12
                            6. ?...
                            (la primii 5 nu se mai pune problema ca nu vin)
                            sigpic

                            Comment


                            • sunt bolnav de curios cati sunt aia multii care vor veni sambata.daca se intampla miracolul,inseamna ca este in linie dreapta si chestia cu aeroportul caransebes.spre deosebire de iveco,unde am inteles ca isi fac aparitia militienii,la aeroport poate fi o treaba profi si in liniste.ne dam pana crapa gumele.acolo se poate face ceva serios.eu pun osul la treaba asta serios.respect maxim pentru sorin,omu cunoaste,stie si traieste.am sa finalizez subiectul aeroport si numai pentru mine si sorin.daca exista pasiune si mai ales seriozitate si hotarare,va fi ceva permanent si interesant.
                              sanatate maxima

                              Comment


                              • daca o sa fie la aeroport...poate vin si eu nu e pb.
                                Multa lume...cam tot ce am putut sa aduc de prin zona timisoarei...daca nu e destul...eu m-am straduit!
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google