Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • data viitoare tot trupa asta veti fi nu...?
    sper sa ajung si io
    http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

    Comment


    • duminica nu cred ca se tine,si daca se tine,o sa fie foarte putini...eu n-o sa fiu prezent...plec acasa cred...plus ca multi o sa fie pe la oradea
      Last edited by Cristi_Xp; 14 June 2007, 01:31.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • ..asta e...vine vacanta...concedii alea alea...dar sper sa fie odata si mai mult de 11 la un loc ..ar fi fain
        http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

        Comment


        • Eu propun pentru sapt asta o intalnire sambata la ora 18:00. Duminica vreau sa ma duc si eu la Oradea. Daca sunt doritori scrieti aici sa stiu sa nu merg degeaba
          sigpic

          Comment


          • daca sunt in localitate vin si eu
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • azinoapte la real in parcare

              Comment


              • wow ...ce nebun Azi noapte..acu joi pe vineri ...sau miercuri pe joi cand s-a luat politia ???
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • probabil miercuri/joi ca eu eram la OMV pe Aradului pe terasa si am vazut mai multi ca mergeau incolo
                  sigpic

                  Comment


                  • chiar azinoapte.joi spre vineri.

                    Comment


                    • Si nu sunt paznici ceva peakol, poti sa mergi asa, nu se ia nimeni de tine? )
                      Oricum, misto!

                      Comment


                      • Deobicei la Real sunt portile incuiate, ma mir cu de au fost deschise in seara aia.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • se pricepe ala cu bemveu......si vad ca era multa lume

                          Comment


                          • Bine, lasati asta ca o sa mai fie timp de discutat si asa ceva. Vine cineva sambata (16.06.2007) la 18:00 la Iveco sau nu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Sambata...??Pai nu tinem duminica????Eu is in timisoara..deci o s vin!

                              Originally posted by dogy_10
                              se pricepe ala cu bemveu......si vad ca era multa lume
                              cat crezi ca poa sa fie de greu sa iei volan intr-o parte si accelerezi in blana?)
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • si noi taximetristii venim vreo 2-3

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google