Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca te scrii in parasire de garnizoana in ozu poti sa pleci linistit
    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

    Comment


    • Originally posted by mareom
      @Cristi-Xp, 2fast4u, Marius: Ce zicet? Merita de luat in seama treaba asta pentru viitorul nu prea indepartat?
      Da,de ce nu,insa acum e cam devreme!
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • mama lui stefan cel mare,cati online-isti.ora baieti?pentru duminica.

        Comment


        • Ora pt duminica este intre 9:30 si 10:00 dimineata. Eu probabil o sa fiu la 9:30. Asa este in fiecare duminica.
          sigpic

          Comment


          • Nu uitati de intalnirea de duminica asta (intre 9:30 si 10:00). Am vorbit cu Giovani azi si mi-a zis ca daca totul decurge normal la el o sa vina duminica si aduce atat aparat foto cat si camera video sa fie cat mai interesant. Sper doar sa fim cat mai multi.
            Ne-am imbogatit cu un nou membru, un prieten de-al meu care va veni si el duminica: treiaru2005.
            @Sorin: sper ca ne bazam ca de obicei pe tine si daca ai posibilitatea nu uita de treaba aia cu jaloanele
            sigpic

            Comment


            • abia astept ziua de duminica
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • Doamne da sa va vedeti mai multi!
                http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                Comment


                • Oameni buni, vedeti ca bucurestenii sar peste intalnirea de saptamana asta asa ca ar fi cazul ca de data asta sa fim noi in frunte si sa punem si dovezi .
                  @Giovani, sper ca poti ajunge duminica asta. Nu uita de camera (daca sa poate);
                  @Vsebas, ai zis ca incerci sa vii si tu. Sper ca poti.
                  @Cristi_Xp: saptamana trecuta ai fost plecat dar acum nu mai ai nici o scuza
                  @Ovae: ai zis si tu ca vii (poate de data asta te si dai)
                  @virtualmansorinorin: Sorine, noi doi ca de obicei suntem oamenii "grei" de la intalnire. Sper sa iasa interesant
                  sigpic

                  Comment


                  • dap peste suta eu 103 tu mai mult
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • nu vine nimeni cu dci sa ne dam o tura ca nu m-am dat niciodata cu dci de la dacia
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • Ba da, daca vine Giovani, el are dCi dus la 85 CP si cuplu 200 n/m. Sunt curios si eu sa vad cum trage. A zis ca e dispus sa o bage si la liniute
                        sigpic

                        Comment


                        • salutare

                          vreu sa-mi achizitionez un logan dci laureat se merita? ma intereseaza mult consumul
                          ym! dorinu2005@yahoo.com
                          BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                          Comment


                          • vino la intalnire...si o sa vezi daca se merita sau nu !
                            N-am putut sa vin..am fo acasa iar...acu am ajuns in tm ...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Pacat ca nu ne putem strange si noi mai multi. Azi am fost iar 4 (Sorin, Giovani, eu si prietenul meu treiaru2005) si a fost excelent. A si durat mai mult intalnirea, ne-am dat, am facut liniute etc. Spre deosebire de data trecuta, acum avem filmulete destule (si bine facute, cu camera video). Sper sa le puna Giovani sau Sorin pe forum.
                              sigpic

                              Comment


                              • mai pe serara le voi pune sus dupa ce le fac avi din dvd
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google