Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor am si eu o intrebare...ce mai face sebalyn?, ca nu am mai auzit nimic de el
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Originally posted by felixb View Post
      Fratilor am si eu o intrebare...ce mai face sebalyn?, ca nu am mai auzit nimic de el
      Vezi aici ca a mai intrebat unu de el

      Comment


      • Mulumim jeff ce neam face fara tine
        sigpic

        Comment


        • Bai baieti, cand va mai intalniti? Duminica cumva? Sau e sarbatoare si bla bla..

          Comment


          • Eu propun sa se faca intalnirile in curte la AutoEuropa,in fata sectiei de tinichigerie )
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Hai Cristi ca treci tu si peste asta, e doar o chestiune de timp Imi pare sincer rau ptr. masina ta. Chiar azi am fost la un lac (la dognecea) si in drum spre el, din padure a trecut o caprioara prin fata mea.. spre deosebire de tine eu am avut putin noroc, era zi.. aveam undeva la 60-70 km/h si a trecut si la distanta.

              Comment


              • Eu propun sa mergem la Sannicolau pe bune sambata asta si sa nu ne tragem ca si cu deta.
                cristi daca nu ai cu ce poti veni cu mine e moca.
                Last edited by suru; 14 April 2008, 23:50.

                Comment


                • Sambata asta vin si eu indiferent de vreme.

                  Comment


                  • Si dupa ce terminati cu sannicolau sa nu va prind ca nu treceti pe la noi ca ma supar rau. si nu vreti sa ma vedeti suparat
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Asociatia Vanatorilor si Pescarilor atrage atentia populatiei ca a inceput sezonul de imperechere a caprioarelor cu Loganuri. Reduceti viteza in zonele vizate!

                      Comment


                      • @Bubu: Eu vreau sa vin, dar depinde de ora la care se termina raliul si ora la ca re stabileste intalnirea in Arad.

                        Comment


                        • Originally posted by Jeff View Post
                          Asociatia Vanatorilor si Pescarilor atrage atentia populatiei ca a inceput sezonul de imperechere a caprioarelor cu Loganuri. Reduceti viteza in zonele vizate!
                          prea tarziu,nu mai am cu ce vana.Imi cumpar pusca )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff, Jeff
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Se intampla numai la Tm faza cu caprioarele sau si in restul tarii?

                              Comment


                              • Deci lista pentru arad amu simbata la ora 17:00
                                plecare timisoara ora 16:00 din timisoara... cei de la sinnicolau cam tot aceasi ora.
                                prognoza pare favorabila pentru intilnire

                                1. crististreulea
                                2.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google