Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. crististreulea
    2. vali007
    3.

    Comment


    • N-am masina, ca ultima data cand am plecat cu voi, n-am mai ajuns
      dar am fost primul din coloana pana la curba de la lovrin....
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Salutare SEBA,in sfarsit te-ai intors.
        Din pacate nici eu nu am masina pana luni,dar as fi dispus sa vin...
        Cristi ce se mai aude cu stickerele alea(scuze de oftopic)?

        Comment


        • Ati inceput sa faceti lista.beton sper sa va adunati si sa veniti cat mai multi.
          sigpic

          Comment


          • Pe unii trebuie sa ii intelegem vis a vis de lipsa masinii, dar sper sa vina totusi cu ceilalti. sunt toti bine veniti. pe de alta parte, unii "au disparut in ceata"

            in alta ordine de idei, seba bine ai venit inapoi.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Bine v-am regasit! Multumiri inca o data celor care m-au ajutat intr-un fel sau altul la momentul respectiv si scuze ca v-am stricat sambata
              poate-l conving pe jiji sa ma ia cu el, dar oricum, nu va bazati pe mine, ca nu-i lipsa masinii singura piedica sa vin sambata la sannicolau.
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Salut seba , ma bucur ca esti bine si ca ai revenit
                fiarele nu conteaza , bine ca tu esti sanatos si nu ai patit nimic
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • Fratilor,pe mine nu cred ca o sa ma mai vedeti pe la vreo intalnire acum ca sunt dator vandut la wild serb la jiji si la streulea

                  Comment


                  • De stricat nu ne-ai stricat-o ... doar ne-ai speriat un pic (pe mine recunosc ca un pic mai mult ... au trecut cateva nopti pana sa pot dormi ca lumea). mie cel putin imi pare rau ca nu am putut sa fim mai aproape de tine si sa te ajutam mai mult, dar pe aceasta cale sper ca nu te-ai suparat prea tare pe noi pentru asta. dupa cum am mai spus pe aici, am facut tot ce am crezut noi ca trebuie sa facem la momentul respectiv.
                    acum ca te-ai intors sa revenim la ale noastre ... va asteptam sambata in Arad, PE TOTI
                    PS seba: daca poti sa vii ne-am bucura
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Welcome back Sebastian
                      Multam de vizita

                      Comment


                      • Total offtopic doar ca trebuie sa fie citit.
                        de la accidentul lui seba am 2 instinctoare goale in portbagaj, stiti cumva care le-a folosit?
                        in total s-au descarcat 3 instinctoare, 1 silviu si e la el.
                        silviu a zis ca unu ar fi al lui christian86 parca
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Unul este al meu

                          Si acuma on topic: sambata dimineata la ora 9:30 este startul concursului de la Sanniclau. Vor fi doua manse, deci va dura destul de mult. Daca totul se va termina pana la ora 16:00, atunci eu voi merge la Arad pt ora 17:00. Daca nu, nu.

                          Crististreulea: sper ca vii sa ma filmezi la Sannicolau
                          Last edited by mareom; 17 April 2008, 11:08.
                          sigpic

                          Comment


                          • Crististreuluea: 1 ii a lu silviu si unu a lu cristian86 , cu loganu albastru
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • Si la cat se pleaca la Sannicolau si de unde?

                              Comment


                              • Tot acolo la sanicolau va fi unde am fost si noi(aradenii) data trecuta?Daca da atunci poate am sa vin si eu.oricum va asteptam la Arad dupa aceea.
                                offtopic: Seba bine ai revenit pe forum.ma bucur ca esti bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google