Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doearece miam uitat parola va scriu de pe contul lui BRUNO Vremea aici la Hanovra e naspha ,ploua in continuu ,plictiseala mare !!!!! Mai am de stat 3 saptamani . Va doresc intalniri frumoase si mai vorbim !
    Road Empire

    Comment


    • Sa ai grija de tine : )sa nu te rapeasca talibani )
      si o sa spargem o saminta si pt tine
      intilnirea bigman,vali007,boris,tm87kis,shtreulea 05.04.08 rompetrol
      sigpic

      Comment


      • Bigman ai uitat sa anunti aminarea pt simbata ce vine cind ai de gind sa ii anunti pe omologi nostri din arad ?
        Last edited by boris; 6 April 2008, 20:48.
        sigpic

        Comment


        • Intilnirea de amu simbata 05 aprilie 2008
          prezenti vali007, mareom, boris, tm87kis si crististreulea. dupa cum se vede in film, semintele's la putere. boris, e primul si ultimul film cu parazitii pe fundal, deci sa nu te mai aud )
          ca bine zice boris, simbata asta cu intilnirea comuna la arad, eu nu pot ajunge si se pare ca nici mareom. vorbeam de reprogramare inca o saptamina. ce zic aradenii?
          Last edited by crististreulea; 6 April 2008, 23:04.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Oricum paraziti rules,fata de alte melodi ce le bagai pe fundal mai draga shtreulea,noapte buna dragi banateni
            sigpic

            Comment


            • Chiar ca e tare melodia
              Ps.Noapte buna
              Last edited by Norby89; 7 April 2008, 00:49.
              sigpic

              Comment


              • Imi placea mai mult melodia aia rock(sorry de off topic

                Comment


                • Pe la intilniri vi tinere? sau numa asa ascuns pe forum
                  sigpic

                  Comment


                  • Vorbim dupa 22 aprilie(nu stau ascuns)

                    Comment


                    • Simbata asta ceva intilnire sau ? Astept o lista si o ora pt participare
                      sigpic

                      Comment


                      • Da faceti intalnirile numa cand is meciurile lu' poli , mai tineti cont ca suntem si care merem la meci
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • Deci nu esti loganist lucianitos esti doar un loganist de "tastatura"
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai tot timpu cand or fost intalnirii am venit , acuma daca asa so nimerit si meciu si intalnirea , nu o sa pot sa vin , hai sa o facem vineri sau dumineca si vin 100%
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • Si eu as vrea sa merg la meci, si as fi de acord cu amanarea intalnirii. Si sunt de acord cu Lucianitos, vineri sau duminica.

                              Comment


                              • Sambata asta este si raliul de la Resita (national) asa ca nu pot veni nici eu. Eu propun intalnirea pentru vineri la ora 19:00. E bine?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google