Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vali007 View Post
    Si la cat se pleaca la Sannicolau si de unde?

    La ora 9:30 va fi startul primei masini. Voi calculati-va ca la un mers lejer (REPET LEJER) ajungeti la pista aprox intr-o ora. Deci ar fi bine sa plecati pe la 8:30 din TM. Eu plec mai repede deoarece masinile de concurs trebuie sa fie in parcul inchis cu o ora inaintea startului, deci ies din TM pe la 7:30.

    PS: Eu zic sa va intalniti la Petrom pe Calea Torontalului pentru ca este chiar la iesire spre Sannicolau
    Last edited by mareom; 17 April 2008, 18:09.
    sigpic

    Comment


    • Bine v-am regasit draci mei tovarasi si uni aflati in suferinta
      csebalyn welcome back
      simbata voi fi la pescuit
      bigman bafta la rally si sa te dai incet!
      sigpic

      Comment


      • Eu zic sa ne intalnim pe la 8:15 la Petrom.

        Comment


        • Ce v-as ruga pe toti,sa mergeti frumos,responsabil si cu grija ,si distractie !
          Bafta la piloti !
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Deci sa recapitulam pacia
            io aseara am aflat ca ramin fara masina pe weekend, nimic nou pina aici. deci doar daca ma cara careva si pe mine.

            si lista cu cei care merg
            1. crististreulea
            2. vali007
            3.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Eu oricum sunt singurel in masina. De unde te iau?

              Comment


              • La ARAD daca ma ia cineva vin si eu

                Comment


                • Cristi la cat plecati la arad ? Vin si eu sa ne intalnim sa iti aduc trepiedu
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • De la sanicolau merg direct la arad luci ) daca cumva se termina cu bine cursa de la sanicolau
                    sigpic

                    Comment


                    • Paremise tu stai la hotel prin girocului. in drum catre linnicolau ar fi mai ok sa ma iei de la punctele cardinale. la 8:15 la punctele cardinale e ok?
                      boris, ai uitat sa-i urezi bafta si lui sorin! Si el e miine la rally!
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Eu stau pe Urseni, aproape de giratoriul de pe Buziasului. E ok si la punctele cardinale, cred ca stiu unde e, acolo m-a oprit Garcea de TM.

                        Comment


                        • Da bafta si lu bigman sorin
                          deci plecati de dimineata si veniti seara
                          aveti grija cum conduceti pt evenimente in trafic NU ezitati sa ma sunati,vin sa va recuperez daca e ceva
                          sigpic

                          Comment


                          • Nu mai cobii.

                            Comment


                            • Originally posted by diavolutu View Post
                              La ARAD daca ma ia cineva vin si eu
                              Eu merg la arad pe la ora 15:30 si te iau cu placere. Ti-am dat PM cu numarul meu de mobil.
                              sigpic
                              ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                              Comment


                              • Asteptam parerile de la sanicolau si arad daca ati mai ajuns cu toti si intregi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google