Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Daca ploua se pare ca nu avem altceva de facut decat sa ne dam pe ploaie. Adu-ti wet-urile si pt orice eventualitate si intermediarele . Oricum daca Sorin zice ca merge la 9:30 atunci ma duc si eu ca oricum n-am altceva de facut
    sigpic

    Comment


    • #47
      Vine cineva la 9:30 dimineata? Eu oricum ma duc ca am tare chef sa ma dau. Daca pana pe la 10:15 nu mai vine nimeni plec. Sper sa nu fie cazul.
      sigpic

      Comment


      • #48
        eu cred ca vin..daca ma trezesc ! PM si mie nr tau de tel...ca poate nu gasesc intrare p-acolo ....sau mai simplu sa ne intalnim undeva..sa plecam in colo ..

        noh...ce facem maine?
        Last edited by Cristi_Xp; 19 May 2007, 23:29.
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #49
          De data aceasta am fost trei, pt ca ne-a onorat cu prezenta si domnul Cristi, care a trecut cu bine peste chinul trezirii de dimineata si s-a inviorat si el cu cateva ture. O sa urmeze si filmuletele
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • #50
            fain! vad ca incet, incet se strange lumea, promit ca daca termin cu examenele vin si eu

            Comment


            • #51
              Sorin in actiune




              Last edited by Cristi_Xp; 20 May 2007, 17:17.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Si 2 filmulete cu mine:





                cand pui filmulete pe youtube incearca sa folosesti [youtube] taguri.
                Intre taguri pui codul de la filmulet, ce urmeaza dupa "v="
                Last edited by Cristi_Xp; 20 May 2007, 18:05.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  sa-mi trimiti si mie in mail alea .avi
                  sa nu le pui aici..ca e material compromitator
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #54
                    pentru bucuresteni am votat nota 10 pentru timisoreni nota 4 ca nu ne-am strins mai multi desi suntem multi mai numerosi pe forum
                    Last edited by Cristi_Xp; 20 May 2007, 21:36.
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • #55
                      pai..era mai de dmineata si duminica..toata lumea doarme
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #56
                        asta nu te-a oprit pe tine sa vii nu???
                        apropo tia placut ca teai dat??
                        daca se vrea o alta locatie sau o alta ora propuneri
                        cristi sa--mi editezi te rog postul de mai sus
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #57
                          filme

                          Mareom. Frumoase filmele.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by virtualmansorin
                            asta nu te-a oprit pe tine sa vii nu???
                            apropo tia placut ca teai dat??
                            daca se vrea o alta locatie sau o alta ora propuneri
                            cristi sa--mi editezi te rog postul de mai sus
                            heheheh
                            Da sa nu-ti spun ca m-am urcat cu mareom si dupa 2 ture..i-am zis sa ma lase jos
                            Nu imi place deloc senzatia care ti-o ofera suspensia stock....
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #59
                              am vazut ca vati oprit si nu stiam de ce
                              te-ai mai dat si dupa aceea inca o data singur??
                              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                              Comment


                              • #60
                                nu m-am mai dat...s-a mai dat el vreo 2-3 ture...am polishat capota ca avea un polish si mi-am scos niste zgarieturi..si am plecat
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google