Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareom
    Te trecem si pe tine pe lista, dar vezi sa nu vii si sa pleci dupa 10 min. Stai si tu cu noi la un suc sau unde-om merge (cel mai probabil la Rompetrol). Lista:

    1. cristi_xp
    2. wildserb dar pe la 17
    3. crististreulea
    4. Boris
    5. Csebalyn
    6. Mareom
    7. Suru
    8. Aln
    promit ca azi stau 20 de minute)

    Comment


    • felicitari mareom
      pentru cei care nu au fost la mall mareom a iesit pe locul 10 din vreo 60 de masini.au terminat cursa doar 37 de echipaje.
      imi pare rau pentru sorin care a fost descalificat pe nedrept.nu sau inteles arbitrii intre ei.unul ia facut semn sa plece iar altul nu.desi nu conta ca intra in parcul inkis a fost desclificat.nasol cand te lupti pentru o zecime de sec si vine unul si zice ca ai fost descalificat
      sorry de intalnirea de la 16 stadion dar inca eram la mall

      Comment


      • Multumesc Suru pentru sustinere si pentru sfaturi!
        Referitor la intalnirea de la ora 16:00, eu totusi m-am dus, chiar daca am ajuns pe la 17:00
        sigpic

        Comment


        • totusi nu am fost descalificat,dupa convorbirile care leam avut am luat totusi locul 14 la egalitate cu locul 13, la so secunda de bigman, felicitari inca o data pentru bigman si pentru toti care au participat si multumiri pentru sprijin efectiv crtistreulea,csebaalin) si pentru sprijin moral cristi_xp,lau_swat,sotia lui csebaalin si tuturor pe care nu iam mentionat din greseala
          Attached Files
          Last edited by virtualmansorin; 17 November 2007, 21:55.
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • felicitari pt jiji si sorin! astia doi i-au "facut" pe altii cu pretentii mai mari. mai ales in conditiile de r...t de azi...scuze fata de cei care au fost la stadion, eu n-am mai apucat, ca inainte de 5 de-abia plecasem din mall si am crezut ca nu se mai tine la stadion. si mai aveam si treaba si consoarta cu mine
            off-topic: oferta de la metro aia cu 4 gume de iarna si 4 jenti rial pt golan la 1075 ron chiar e ok. eu mi-am luat. poze,pt cine vrea, mesaj pe pm si se rezolva.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • Originally posted by csebalyn
              felicitari pt jiji si sorin! astia doi i-au "facut" pe altii cu pretentii mai mari. mai ales in conditiile de r...t de azi...scuze fata de cei care au fost la stadion, eu n-am mai apucat, ca inainte de 5 de-abia plecasem din mall si am crezut ca nu se mai tine la stadion. si mai aveam si treaba si consoarta cu mine
              off-topic: oferta de la metro aia cu 4 gume de iarna si 4 jenti rial pt golan la 1075 ron chiar e ok. eu mi-am luat. poze,pt cine vrea, mesaj pe pm si se rezolva.
              cine nu a fost nu stie ,inca o data multumesc pentru sprijin moral sau direct tuturor
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • sorine poate ai fost penalizat in secunde.
                am vazut ca bigman are 10 sec in fata ta.
                cristi poate vedea mai bine la el pe camera.
                oricum ati iesit bine amandoi pentru ca majoritatea masinilor au avut modificari majore iar voi mai putin.
                la anul sper sa ma dau si eu.

                Comment


                • sa iti iei bicicleta la anu surule si sa te dai
                  pina atunci mai lucrati la capitolu prezenta
                  am fost primu azi la stadion am stat 30 de min pina aparut cetateanu straIN cu ALN si apoi cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii streulea si jiji si wild_serb parca
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by virtualmansorin
                    multumiri pentru sprijin efectiv crtistreulea...a
                    ui la el )
                    @suru: o sa verific si timpul din filmare ca sint tare curios, dar parca am verificat la mall si pusca timpul.
                    si un film de la intilnirea de azi
                    pentru ziua de azi, miine sint pedepsit, mi-a facut consoarta programul.... dar cred ca trebuie sa ma pling in alt thread
                    Last edited by crististreulea; 18 November 2007, 02:11.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • intalnirea a fost la stadion in parcare?

                      Comment


                      • Originally posted by SUPERCAR
                        intalnirea a fost la stadion in parcare?
                        da in parcare la stadionu Dan Paltinisanu ) simbata ora 16
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by boris
                          sa iti iei bicicleta la anu surule si sa te dai
                          pina atunci mai lucrati la capitolu prezenta
                          am fost primu azi la stadion am stat 30 de min pina aparut cetateanu straIN cu ALN si apoi cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii streulea si jiji si wild_serb parca
                          bicicleta?
                          mie mia ajuns statul in frig de la 10 pana dupa 16 la mall.
                          pentru mine a fost mall-ul pe primul loc.trebuia din start sa ne vedem doar acolo

                          Comment


                          • Originally posted by suru
                            sorine poate ai fost penalizat in secunde.
                            am vazut ca bigman are 10 sec in fata ta.
                            cristi poate vedea mai bine la el pe camera.
                            oricum ati iesit bine amandoi pentru ca majoritatea masinilor au avut modificari majore iar voi mai putin.
                            la anul sper sa ma dau si eu.
                            o secunda si 18 sutimi bre uitate mai bine pe poza
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • da ma uitam unde scrie total.ai dreptate.

                              Comment


                              • sa va fie rusine ati spus ca nu mai mergeti si ati mers(eu am plecat acasa de la mall)
                                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google