Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau pentru incident , bine ca n-ati patit nimic.
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • Originally posted by dantes View Post
      Nasol.... Ai apucat s-o duci la service...din nou...sa vezi pe dedesubt ce s-a intamplat?
      Luni vor face constatari cei de la asigurari
      sigpic

      Comment


      • @mareom: Ai fost in Bucuresti de curand? Ca parca am vazut masina ta.
        Si imi pare rau de incident, dar daca lonjeroanele nu sunt afectate e totul in regula.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • of of ma jiji im pare rau pt ghezebeu nu stiam acuma am vazut si eu
          si cind o fost in service si tiau facut aripa de spate era si masina lu unchiumiu la caroserie linga a ta era a lui saracuta ne ti la curent cu detalile
          sigpic

          Comment


          • imi pare rau pentru gzb.acum 2 seri l-am vazut pe gigi era in dreapta copilot.
            tot raul are si un bine in sensul ca nu a fost un pom in locul santului sau alta masina doamne fereste.

            Comment


            • deci sa inteleg ca simbata asta nu v-ati intilnit ? ramane poate simbata
              sigpic

              Comment


              • cum sa nu ? ne-am intalnit...doar ca nu am fost asa multi
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • ne pare rau la toti greatman ... din pozele alea nu pare totusi a fi asa rau ... din cate am observat eu a fost pamant sub ea ... poate a amortizat din soc si ... scapi usor ... iti tin pumnii. Si oricum aici nu se pune problema de asigurare. Cred ca fiecare tinem suficient la masinile noastre incat sa ne pese daca patesc ceva. Daca am vazut bine din poze acolo era drum drept. Nu prea inteleg cum s-a ajuns la iesirea aia.
                  Sper sa mai ajung si eu pe la intalniri, dar in ultimul timp copiii mi-au facut numa' surprize neplacute... asa ca am devenit mai familist decat de obicei.
                  Vroiam sa va intreb care are stiker de pus pe parbriz (pe luneta a-ti mai avut cand ne-am intalnit).
                  Si inca ceva, folii pe geamurile din spate de unde a-ti luat ? Omologate desigur , ca nu am chef de discutii tembele cu ... capetele albe.
                  O sa imi pun in curand (sper) xenoane pe ea. Voi ce parere aveti: albe sau alb-albastre ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • tricolor doar bubule
                    sigpic

                    Comment


                    • bubu cind vi la urmatoarea intilnire ?
                      sigpic

                      Comment


                      • vroiam sa vin acu' sambata, dar am un copil cu otita si fetita de 1 an a "zburat" din pat in cap si .... e cam nasol. Asa ca ... saptamana asta stau acasa. Incerc sa vin saptamana viitoare. Vreau sa trec si pe la un prieten sa vad ce xenoane are. Si eventual sa vad ce folii gasesc.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • imi pare rau pentru masina ta mareom sper sa o faci cat mai repede si sa nu mai ajungi prin service cu ea,cel putin anul asta.

                          Comment


                          • simbata intilnire ceva ?
                            1) boris
                            sigpic

                            Comment


                            • 2) Lucian ( B 65 AKZ)
                              Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                              Comment


                              • 3) nu ma mai trec pe lista, doar vin...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google