Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Razvy View Post

    SuperDaci, sincer m-am plictisit sa vad tot felul de nebuni cu niste rable de maxim 1000 de euro care nu au ce face cu banii si futizeaza masinile aiurea
    Tin sa precizez ca aproape in fiecare vineri seara sunt la iveco cel putin 5 membri logan club timisoara cum ar fi: coco, eu , gigi, marin, gaby, cristi xp, crs u si altii care nu pot fi remarcati de acasa.

    Comment


    • Razvy nu trebuie sa-ti ceri scuze , tu chiar incerci si iti dai silinta dar din pacate LCT ia apa...Probabil e lumea plictisita de logane...tot alea... nu mai vine nimic nou de admirat. ca o gluma : sa vina la intalnire un GTR ori 458 ca vin 30...
      Last edited by Adi16v; 9 September 2013, 19:30.

      Comment


      • Intalnire Logan Club Timisoara - 8 Sept 2013

        Dupa cum am promis, revin cu detalii referitoare la ceea ce s-a discutat/stabilit la intalnirea Logan Club Timisoara - 8 Sept 2013.

        Punctele de pe ordinea de zi au fost dupa cum urmeaza:

        1. Tricourile inscriptionate Logan Club;
        2. Locatia si ora urmatoarelor intalniri;
        3. Co-organizatorul de intalniri (schimbarea sau nu a acestuia).

        In urma votului liber exprimat al fiecaruia dintre cei 10 colegi prezenti s-au stabilit:

        1. Tricourile de anul acesta vor fi POLO (Fruit of the loom), negre si albe. Tricouri albastre se vor face doar daca adunam minimum 10 doritori pentru ele.
        In cazul in care gasim un sponsor care sa suporte o parte din cheltuieli, intr-un loc discret pe fata tricoului, va aparea si logo-ul acestuia de dimensiunile unei jumatati de pachet de tigari (aprox), sub forma "Powered by AAAAA".

        2. Incepand cu Duminica 15 Sept 2013 intalnirile Logan Club Timisoara vor avea loc la ora 18.00, pe strada Divizia 9 Cavalerie (fosta) Ialomita, Nr 60, in curtea Taifun Motors (in spate la Club Rabbit). Odata cu trecerea la ora de iarna, functie de cat de intuneric va fi la ora 18 vom supune la vot daca modificam ora sau nu.
        Am discutat cu colegii care au fost prezenti la British Pub incercarea de a colabora cu cei din Timisoara Choppers la urmatoarele lor evenimente organizate, de a ne alatura lor la paradele ulterioare, in ideea de a promova ideea si imaginea de Logan Club!

        3. Co-Organizatorul de intalniri va fi schimbat. Asteptam propuneri din partea lui Adi MRV dar si din partea voastra. Momentan nu va pot oferi alte detalii legate de acest subiect, consider ca Adi este cel mai in masura sa vi le ofere.

        Cam atat. Toate cele enumerate mai sus au fost supuse la vot si au fost acceptate cu un numar de 10 voturi (pt pct 1) si 9 voturi (pt pct 2 si 3).

        Asfalt intins si sa ne vedem cu bine duminica viitoare!
        You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

        Comment


        • Au votat 5-6 oameni care nu au fost pe la intalniri de o caruta de timp, dar nici o problema.
          Schimbati locatia de 2 ori pe luna, poate asa va veni mai multa lume
          Vrei sa ma schimbi, dar nu spui cu cine, il lasi pe Adi sa "propuna" ma lasi? Da te rog toate detaliile daca ai postat, nu doar jumatate. Sper ca inlocuitorul meu nu va fi unul din cei prezenti la intalnire ca e clar, se duce dracu si LCT

          Comment


          • Originally posted by Razvy View Post
            Au votat 5-6 oameni care nu au fost pe la intalniri de o caruta de timp, dar nici o problema.

            Vrei sa ma schimbi, dar nu spui cu cine, il lasi pe Adi sa "propuna" ma lasi? Da te rog toate detaliile daca ai postat, nu doar jumatate.
            1. Lista cu prezenta la intalnire este mai sus.. Dupa calculele mele au votat EXACT 10 oameni! ;)

            2. Nu vreau sa te schimb eu neaparat, n-am propus eu! Se pare ca vor sa te schimbe 9 dintre cei 10 prezenti (si cu riscul de a te dezamagi.. am fost printre cei 9 iar al 10-lea n-a votat impotriva ci doar s-a abtinut)!

            3. Nu stiu alte detalii pentru ca efectiv nu sunt. Nu a fost inca propus nimeni. Locul de CO-Organizator incepand de duminica este vacant, asteptam propuneri (chiar si auto-propuneri)! Ce iti pot oferi ca si detaliu.. de data asta se va vota pe bune si chiar va fi necesar sa fie 10 oameni prezenti la vot (se va vota la intalnire nu pe forum) si 50% + 1 vor decide!

            4. Chiar daca ar exista alte detalii sau daca le-as cunoaste, misiunea mea a fost de a posta ce s-a DECIS LA INTALNIRE. Nicidecum ce am auzit sau ce suspectez eu. Spre deosebire de tine nu-mi permit sa exprim pareri personale decat in situatii de "on-topic"! ;)


            Pana atunci numai bine si te rog incearca sa-ti cenzurezi reactiile! Aici dar si pe facebook. Grupul Logan Club Timisoara chiar si acolo reprezinta o comunitate! Pe NOI!

            Originally posted by Razvy View Post
            Adi, imi cer scuze ca nu am trimis mesaj, dar eu inca sunt la Cluj, abia maine dimineata ajung in TM. De la urmatoare intalnire se vor trimite mesaje.
            Imi cer scuze ca nu am participat la intalnirea de azi, dar ma voi informa despre ce chestii s-au discutat si daca s-a hotarat o alta zi de intalnire.
            Nu vad legatura cu Clujul.. n-aveai roaming??

            Nu inteleg de ce n-ai postat si aici locatia si ora intalnirii.. ai modificat doar pe facebook ca sa creezi confuzie??

            Erai CO-ORGANIZATOR.. era frumos (daca nu chiar indicat) sa anunti inclusiv faptul ca intalnirea va avea loc in absenta ta..
            Last edited by Kiya; 10 September 2013, 10:31. Reason: Automerged Doublepost
            You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

            Comment


            • Originally posted by Razvy View Post
              Au votat 5-6 oameni care nu au fost pe la intalniri de o caruta de timp, dar nici o problema.
              Schimbati locatia de 2 ori pe luna, poate asa va veni mai multa lume
              Vrei sa ma schimbi, dar nu spui cu cine, il lasi pe Adi sa "propuna" ma lasi? Da te rog toate detaliile daca ai postat, nu doar jumatate. Sper ca inlocuitorul meu nu va fi unul din cei prezenti la intalnire ca e clar, se duce dracu si LCT
              toti cei 10 care au fost la întâlnire sunt niște fraieri, nu? tu esti peste ei, nu? scuze, sunt asa mandru ca am dat mana cu tine de câteva ori in viata mea!

              Comment


              • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 15.09.2013 ora 18:00 in Curte la Rabitt http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US
                sigpic #

                Comment


                • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 15.09.2013 ora 18:00 in Curte la Rabbit http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US

                  Prezenta la intalnirea Logan Club Timisoara pt 15 sept 2013 a fost dupa cum urmeaza:

                  1. Danic (cu aparatul foto - multumim! )
                  2. DHP (a plecat enervant de repede)
                  3. Roxy (cola cu Diva )
                  4. Bro (cu sotia si cu aparatul foto )
                  5. MH-87-ABY (welcome! )
                  6. Adi MRV
                  7. Kiya ( a intarziat 12 min )
                  8. Dumi
                  9. Miron
                  10. MAT
                  11. CoCo
                  12. Costi

                  Special Guests: Florina, Emi (Cordobistii ) Alin si Cristi (va multumim si va mai asteptam!)

                  Very special guest: CASI! Ii multumim ca ne-a primit si ca ne-a suportat!

                  Absentul serii: Sorin (insanatosire grabnica!)


                  A fost o intalnire frumoasa care s-a prelungit pana putin inainte de ora 10...

                  Si poze: https://www.facebook.com/media/set/?...3776949&type=1 si https://www.facebook.com/media/set/?...7108017&type=1
                  Last edited by Kiya; 15 September 2013, 23:48. Reason: Automerged Doublepost
                  You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                  Comment


                  • Intalnire Logan Club Timisoara 22.09.2013

                    Intalnire Logan Club Timisoara duminica 22.09.2013 ora 18:00 la Rabbit Club http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US


                    1.
                    2.
                    3.
                    4.
                    5.
                    6.
                    7.
                    8.
                    9.
                    10.
                    11.
                    .
                    .
                    .
                    .
                    111.


                    Aici: https://www.facebook.com/events/584791348246068/ pagina de FaceBook!
                    Last edited by Kiya; 20 September 2013, 13:13.
                    You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                    Comment


                    • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 22.09.2013 ora 18:00 la Rabbit Club http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US


                      Prezenta la Intalnirea Logan Club Timisoara - Duminica 22.09.2013

                      1. Gigi
                      2. Coco - ne-a parasit repede
                      3. Miron
                      4. Florina - cu Cordoba
                      5. Cristi CRB - ex DHP ) (necasatorit in cautarea jumatatii)
                      6. Danic - vrem pozeeee
                      7. Cristi Streulea - cu LED-uri H4 la purtator
                      8. Cristi XP - cu BMW`ul
                      9. Alex MAT - fara gheata la radler
                      10. Kiya KDY - era de la 18.03 deci n-a intarziat
                      11. Adi MRV - retinut la plecare
                      12. Darius
                      13. Antonio - in trecere
                      14. Kubic - scurt, cu sotia si bebele
                      15. Dori - in trecere
                      16. Calin - cu Shih Tzu original

                      Special guests - CASI si SORIN - multumim!

                      A fost o intalnire reusita, multe masinute, oameni noi.

                      Duminica viitoare facem gratar! Voi reveni cu detalii..

                      Pana atunci.. multumim celor care au reusit sa ajunga si ne vedem duminica viitoare in aceeasi locatie!
                      You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                      Comment


                      • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 29.09.2013 ora 17:00 la Rabbit Club http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US


                        Prezenta la Intalnirea Logan Club Timisoara - Duminica 29.09.2013

                        1.
                        2.
                        3.
                        4.
                        5.
                        ...
                        999.

                        Saptamana asta perpelim chestii la gratar! Va asteptam in numar cat mai mare!
                        You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                        Comment


                        • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 29.09.2013 ora 17:00 la Rabbit Club http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US


                          Prezenta la Intalnirea Logan Club Timisoara - Duminica 29.09.2013

                          1. Kiya
                          2. Razvy
                          3. Sefa Casei
                          4. Florina
                          5. Cristi CRB (ex DHP)
                          6. Roxy
                          7. Danic
                          8. CristiStreulea
                          9. Kyia
                          10. AdiMRV
                          11. Miron
                          12. Coco
                          .
                          .
                          ...99


                          Saptamana asta perpelim chestii la gratar! Va asteptam in numar cat mai mare!

                          Comment


                          • Intalnire Logan Club Timisoara duminica 29.09.2013 ora 17:00 la Rabbit Club http://www.bing.com/maps/default.asp...KPL1&mkt=en-US


                            Prezenta la Intalnirea Logan Club Timisoara - Duminica 29.09.2013

                            1. Cristi CRB (ex DHP) - cu masina de serviciu - intrat/blocat la iesire si de restul panicat
                            2. Roxi - a mancat mici?
                            3. Dumi - cu golful
                            4. Danic - fotograf oficial de voie de nevoie si bucatar avansat (multumiiim)
                            5. Seba - welcome!
                            6.1 Tudor (asa sa-i ramana numele)
                            7. MAT - ajutor de nadejde la perpelit micutii pe gratar (multumiiiim)
                            8. Coco - Co-Fotograf profesionist (foarte smecher)
                            9. Adiana (roscovana) - multumim pentru lemne si pentru front de lucru!
                            10. Florina - in trecere - multumesc pt Therafluuuuu

                            * Invitat special - STELA - Multumim pentru sprijin!

                            A fost o intalnire frumoasa in profida vremii. Am facut gratarul asa cum ne-am propus si ne-am distrat mai mult decat copios. Cat despre ce ne-au pus astia de la Comtim in mici.. inca mai cercetam..
                            You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                            Comment


                            • tot e bine ca reusiti in continuare sa va intalniti,felicitati ;-)
                              sigpic

                              Comment


                              • va asteptam si pe voi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google