Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan Club Timisoara 26.o1.2013 ora 16:03 La Stadion

    1 adimrv - posibil
    2
    3
    4

    Va asteptam cu drag
    sigpic #

    Comment


    • Razvan hai te rog cu prezenta
      sigpic #

      Comment


      • Adi esti ironic sau ai glume in program ???? prea tare asta cu prezenta.... mai ales din partea lui Razvan....

        Comment


        • adi, eu am ajuns la 16:45 si nu am vazut pe nimeni
          danicule, lasa vrajala te rog eu.

          Comment


          • Cred ca la 16:30 au ramas fara baterii la masinuta...
            sigpic #

            Comment


            • In locul tau Razvi as fi mucles...dar e greu, stiu.
              Adi, Razvi a creat un eveniment, pe Facebook, in care a pus, ca ora de intalnire 16,05....TU, aici, cam tot la ora aia. Asa ca, unii au fost chiar mai devreme de ora 16. Mi se pare cu mult tupeu, sa mai faci si pe ironicu sa afirmi ( sper ca stii la cine ma refer ) ca a fost ...cand o fi fost...
              Poate noi am plecat fix la 16,44 si 37 sec. si uite ca nu ne-am intalnit, dar daca e asa cum spune, de ce nu a sunat, sau sa fi venit pur si simplu la Rompetrol...cum am mai spus astea sunt detalii.... Eu unu chiar nu am nici o treaba , la bere, tot am sa-l sun dar faze de genul asta, pe care are obiceiul sa le faca, nu imi plac nici mie nici la altii....

              Comment


              • Daca la altii nu le place ca inca trag nadejde ca vom veni multi la intalniri, problema lor.
                Ma doare sincer la 15 metri in fata de aia noi, vreau sa-i aduc la intalniri pe cei vechi.
                XP, Streu, Seba, Crs, Mareom, etc... nu ma intereseaza cei noi sincer.

                Am si martori care stiu ca am fost acolo. 2 din ei nu au cont pe forum, iar nevasta-mea daca intra, probabil suntem banati pentru clone

                Comment


                • Asta nu cred ca se va putea realiza cu adusul celor vechi,adica cei care sunt de prin 2007-2009,ca aia s-au cam lasat de logan club,doar xp,streu din cei vechi ce au mai dat la intalniri,dar foarte rar.

                  Comment


                  • Ce zic eu, ce intelege Razvi.....de fapt, intelege numai ce vrea si raspunde numa cei convine .... eu pun punct.

                    Comment


                    • Originally posted by dany59ddd View Post
                      Asta nu cred ca se va putea realiza cu adusul celor vechi,adica cei care sunt de prin 2007-2009,ca aia s-au cam lasat de logan club,doar xp,streu din cei vechi ce au mai dat la intalniri,dar foarte rar.
                      Ce vremuri erau in 2007 . Ce amintiri . Se pot vedea pe youtube pe canalul lui Cristi Streulea . Streulea nu cred ca o sa mai dea pe la intalniri .Are niste motive bine definite. Stie el de ce . DDD-ule , ai uitat de Orwo , Lau , Almasa. Acestia mai sunt prin cei vechi . Vremuri .
                      sigpic

                      Comment


                      • Ii stiu foarte bine pe aia vechii care au fost mai de la inceputul LC-ului sau chiar care l-au si infiintat aici la Tm,dar pt aia face parte din trecut deja LC. Eu sunt inscris din martie 2009 si inca pe atunci pana prin 2010 inca mai veneau cei vechi.Aia a fost atunci o perioada de 3-4 ani si gata,a fo ceva trecator.Numai din intamplare daca vor mai veni vechii loganisti pe la vreo intalnire,altfel nu cred ca se va mai aduna vechea garda.

                        Comment


                        • Aia vechi nu mai vin din cauza unor motive cretine si copilaresti, si din pacate doar streulea sau XP-ul le pot baga mintile'n cap. posibil si danicu

                          Comment


                          • acele motive copilaresti au trecut de mult,au fost uitate deja...,dar mai mult ca sigur pt ei deja LC face parte din trecut..,a fost ceva nou atunci,ceva fain,dar care ca orice lucru se duce la un momentdat...

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Timisoara 02.o2.2013 ora 16:03 La Stadion

                              1 adimrv
                              2
                              3
                              4

                              Va asteptam cu drag
                              sigpic #

                              Comment


                              • Intalnire Logan Club Timisoara 21.04.2014 ora 16:00 La Stadion

                                1. Razvy
                                2.
                                3.
                                4.

                                Va asteptam la ciocnit de oua rosii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google