Imbracat Volan In Piele Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • superbbbbbbbbbbbbb.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Originally posted by Vlad View Post
      buna, am atasat cateva poze cu piesele facute de Silviu din Timisoara pt masina mea, aseara le-am dus, azi le-am luat si montat pe masina. Mi-a mai facut si alte piese in trecut, dar nu le-am pozat. Rezultatul este impecabil ca de obicei.
      De unde ai cotiera? Ne putem vedea sa vad si eu ce a facut Silviu?

      Comment


      • da maciulia cat face ???? eu numai aia as imbraca-o .....

        Comment


        • ninjoaca, poti veni la intalniri si o sa vezi.
          restul cu preturile, sunati fratilor ca aveti minute garla

          Comment


          • Salutare

            Este cineva sau stiti pe cineva care imbraca volane in piele in Sibiu ?

            Comment


            • Va rog ajutati-ma si pe mine. Stie cineva in Braila care imbraca in piele volanul. Din pacate nu ma pot lipsi de masina si imi doresc foarte mult sa imi schimb si eu aspectul volanului. In momentul de fata este distrus din cauza ca s-a decojit si daca nu pun husa pe el raman numai cu bucatele din el in mana. Va rog mult sa ma ajutati si pe mine. Dintre baiatii care imbraca volane va rog sa ma ajutati cu o solutie.

              Comment


              • Originally posted by Hellsinghfm View Post
                Va rog ajutati-ma si pe mine. Stie cineva in Braila care imbraca in piele volanul. Din pacate nu ma pot lipsi de masina si imi doresc foarte mult sa imi schimb si eu aspectul volanului. In momentul de fata este distrus din cauza ca s-a decojit si daca nu pun husa pe el raman numai cu bucatele din el in mana. Va rog mult sa ma ajutati si pe mine. Dintre baiatii care imbraca volane va rog sa ma ajutati cu o solutie.
                daca nu-l imbraci curand, nici nu-l mai poti imbraca. gasesti volan la 50 lei, poate chiar mai bun ca al tau si il imbraci in piele. asa o sa ai de schimb volan ca sa poti circula cu masina
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Salut,
                  Vreau si eu asemanator, pe un logan, din pacate sunt din Bucuresti, cunoaste cineva care face acest lucru de gen?!
                  Numai bine,
                  Adi P.

                  Comment


                  • ce greu e sa cautati pe google, jur

                    Comment


                    • Ex-ta auto zona antiaeriana super rezultatul, recomand.

                      Comment


                      • Originally posted by adytzul89 View Post
                        Salut,
                        Vreau si eu asemanator, pe un logan, din pacate sunt din Bucuresti, cunoaste cineva care face acest lucru de gen?!
                        Numai bine,
                        Adi P.
                        Mai e cineva la intersectia Matei Voievod cu Agricultori (Zona Mihai Bravu - Vatra Luminoasa).

                        Comment


                        • Am fost pacalit de norauto astazi....scria husa din piele neagra,cand am ajuns acasa si am desfacut husa era in 3 culori..am sunat la ei si au zis ca toate sunt in 2 culori ca sunt facute din resturi de piele...deci neinformare din partea lor dar facuta intentionat ,la raft nu scria ca e din 2 culori... pret mic 29 lei...macar e din piele...dar arata urat,am preferat sa o tin pt ca am cumparat ultima bucata expusa ,,,altfel ma duceam cu ea sa o schimb in kit primesti ac si ata sa o cosi pe volan,decat un cerc de vinilin la 19 lei mai bine piele la 29(resturi de piele)
                          Attached Files

                          Comment


                          • salut, eu am cumparat 3 huse care se cos pe volan, cu ac si ata, una s-a rupt cand am incercat sa o pun pe volan, alta era mai ingusta decat volanul desi de unde am luat-o au garantat ca e pentru logan, si una sa incretit urat dupoa ce am cusut-o. Asa ca am renuntata si am luat cu 8 lei husa cu snur, si daca esti atent la montat, intinzi bine snurul, husa se fixeaza bina, si arata bine.

                            Comment


                            • de rupt nu se pune problema am tras de atele alea foarte tare si au rezistat ,piele este de bovina asa scria pe ambalaj...ca si rezistenta nota 10,ca si estetica nota 3, inca un minus pt norauto stiau de problema ca e facuta din bucati dar la raft scrie doar atat HUSA PIELE VOLAN NEAGRA, nu cum am primit eu (negru,negru deschis si albastru spre violet in partea de jos se poate vedea in poza )

                              Comment


                              • frumos ar fi sa imracam volanul in piele, dar imi e teama sa il dau jos, sa nu rup ceva, sau sa dea ceva eroare airbag-ul...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google