Tricouri Logan Club Tulcea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricouri Logan Club Tulcea

    Deschid acest thread pentru discutii legate de tricourile LGC Tulcea.Cine este interesat de tricou este rugat sa scrie aici.Pretul e de 25 lei scris fata spate pentru maneci o sa coste suplimentar in functie de dimensiunea scrisului.
    Pe maneca stanga o sa apara userul iar pe cea dreapta numarul de inmatriculare.O sa va rog sa va treceti datele acestea in momentul in care va decideti.
    Multumiri Valeriu Cel mai verde SuperGigaMegaOmni Moderator

    1.User:
    2.Numar inmatriculare:
    3.Detalii suplimentare:

    P.S. - Folositi copy/paste pentru date!
    P.S2 - Acesta este modelul tricoului.Tricoul o sa fie Polo (cu guler si cu nasturi).
    Attached Files
    Last edited by yakuzel; 25 May 2010, 18:30. Reason: Numai baliverne
    sigpic

  • #2
    Am sa vreau si eu tricou.
    http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
    www.loganclub.ro

    Comment


    • #3
      Da...deci noi galatenii ne-am facut tricouri Polo cu guler si nasturi inscriptionate in fata cu Logan Club Galati si pe spate cu site-ul www.loganclub.ro la fel ca in pozele de mai jos la pretul de 25 lei bucata.Pretul acesta este pentru acel tip de tricou si acea inscriptionare...orice inscriptionare suplimentara costa...de aceea rugamintea mea este sa va hotarati daca vreti inscriptionarea la fel ca a noastra (fata /verso) doar ca in loc de Galati va aparea Tulcea...Daca doriti asa mane o sa intreb la depozit cat costa un tricou inscriptionat de doua ori pe fata cu Logan Club Tulcea...astfel simuland si scrisul de pe ambele maneci(user si numarul masinii).
      Aici gasiti culorile posibil disponibile,marimile si dimensiunile fiecarui tricou...masurati-va si comparati cu ceea ce e pe site pentru a sti ce marime va trebuie.
      De asemenea va rog sa va alegeti 3 culori...prima de baza si celelalte in eventualitatea ca nu are acea culoare de baza si tinem legatura.
      Succes...va ajut cat pot ca imi sunteti simpatici...la fel cum fac si cu bacauanii.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #4
        Valeriu,eu zic sa le faci maieuri.Voi aveti polo,noi polo,e prea banal.Maieuri tip plasa e cel mai indicat.

        Comment


        • #5
          salutare

          vivi vrea sa zica ca asa vor arata tricourile.Azi am facut decat fata poate maine fac si restul
          Attached Files
          Last edited by yakuzel; 26 May 2010, 13:24.

          Comment


          • #6
            Asa as prefera tricoul.Cum este postat de geoga.
            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
            www.loganclub.ro

            Comment


            • #7
              E super geoga exact asa cum l-ai facut tu, culoarea si modelul e totul bine, o rugaminte daca putem sa punem si schita de logan pe spate sub scrisul cu www.loganclub.ro
              P.S. 1.User: Danny90
              2.Numar inmatriculare: TL-90-DNY
              3.Detalii suplimentare: Nici un detaliu suplimentar, vreau ca toti sa avem la fel
              Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

              Comment


              • #8
                pe cand se face comanda ? sunt nerabdator ...

                Comment


                • #9
                  1.Sa termine Geoga mai intai modelul si apoi o sa vorbim cu Valeriu sa ne spuna cat face exact acest model ales de noi.Oricum eu spun sa punem deoparte 40 de lei fara discutii.
                  2.L-am pus pe Alex AUP sa ia legatura cu cei de la care ne-am facut noi primele tricouri sa vedem ce ne pot spune si ei despre pret si despre timpul de lucru.

                  Deci...un pic de rabdare si o sa se rezolve si problema asta.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    dany am vorbit aseara ca nu am avut timp sa termin si spatele ca e mai mult de lucru ai putina rabdare si o sa fie bine

                    Comment


                    • #11
                      ok ! avem rabdare . dar vine vara ...

                      Comment


                      • #12
                        Le imbracam anu viitor.
                        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                        www.loganclub.ro

                        Comment


                        • #13
                          si anul acesta?!

                          Comment


                          • #14
                            mai e un nene prin tulcea care inscriptioneaza tricouri...numai sa cumparam noi tricourile...o sa iau adresa lui sau un numar si daca vreti intreb cat ne ia....oricum e destul de ieftin, noua ne-a inscriptionat la firma tricouri si ne-a luat foarte putin per tricou!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by bogdan_sbg View Post
                              ok ! avem rabdare . dar vine vara ...
                              Originally posted by nichiforovici View Post
                              Le imbracam anu viitor.
                              Originally posted by bogdan_sbg View Post
                              si anul acesta?!
                              Hotarati-va de care vreti sa stiu ce intreb...vreti Polo ca ale noastre intreb de alea...vreti simple la fel intreb de alea...astept doar cateva dimensiuni.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google