Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar crezi ca va m-ai veni cineva ? si vom fi la fel de multi k saptamana trecuta ?

    Comment


    • Nu stiu exact cati ati fost data trecuta, eu doar incercam sa anunt urmatoarea intalnire, daca o tinem tot asa cu "crezi ca vine cineva" putem sa ne bagam picioru si sa ne luam banii de cotizatii inapoi, ne chinuim sa ne strangem pentru ce?
      Last edited by Danny90; 22 June 2010, 09:31.
      Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

      Comment


      • nu stiu daca mai facem treaba in ritmul asta.
        http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
        www.loganclub.ro

        Comment


        • ce multi am fost si astazi.... pana si cei care isi anunta prezenta... nu se prezinta
          avem pretentii, dar din pacate realitatea este alta....

          Comment


          • Eu am iesit in oras la 20:10...si nu am mai venit in parcare , fiind singurul care sa anuntat ca vine,nu avea rost sa vin,daca nu mai era nimeni pe lista cu mine, ca naiba era sa fac singur in ploaie?daca tot veniti,anuntati pe forum sa stie lumea daca se merita sa iasa din casa sau nu. Unii nici nu se trec pe lista,ii lasa pe altii sa creada ca nu vine nimeni si apoi vin neanuntati la intalnire,normal ca nu e nimeni din moment ce ploua si lista prezentei era pustie
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • daca tot ai iesit in oras puteai sa dai o tura prin parcare chiar daca ploua sau nu , nici eu nu stiam daca voi ajunge sau nu , dar am dat o tura pe acolo si era pustiu chiar daca am asteptat " ca fraierul" 20 de minute sa apara cineva.... cred ca nu se mai vrea nimic...

              Comment


              • Pai stai putin, eu daca aveam macar un indiciu ca cineva o sa treaca prin parcare la intalnire, sigur treceam dar in cazul in care nimeni nu sa anuntat, mi-am vazut de treaba mea, si in plus de asta vad ca numai pe noi doi ne preocupa intalnirile dar ceilalti de pe forum nimic? nici ca vin...nici ca nu vin? Vivi parca era organizator de intalniri, ce se intampla ?
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • Eu am ajuns tarziu acasa.Am trecut prin parcare dar am trecut tarziu.
                  http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                  www.loganclub.ro

                  Comment


                  • corect , ai pus punctul pe '' I '' , era organizator de intalniri ...
                    acest aspect l-am sesizat si eu atat pe forum cat si la punctul de intalnire , nu mai exista nici un interes ... de ce oare ? nici eu nu-mi explic

                    Comment


                    • Vivi nu prea mai are timp de organizat din cauza serviciului din cate am inteles eu.
                      http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                      www.loganclub.ro

                      Comment


                      • daca exista vointa , se poate face orice ...
                        sunt si alte persoane care muncesc /merg la cursuri ... si se gaseste timp pentru 15-20 minute pt o intalnire!

                        Comment


                        • Salutari din departari! Am mentionat ca nu o sa mai am timp sa alerg atat de mult pentru club si ca sunt dispus sa imi dau "gradele" doritorului acestui post de organizator. Este nevoie de timp si de oameni care se imiplica sa iasa ceva si la capitolul asta Tulcea este prea orgolioasa.Bani pentru cotizatii nu am mai vazut de mult tare.Eu si SBG ne-am permis sa dam pentru club si pe luna trecuta cate 20 de lei,restul au decat gura mare si vad ca nu fac nimic.O sa ramana in club cine o sa isi merite acest statut de membru.Eu pot sa ma descurc si cu 3 persoane.
                          2.Va certati si pentru tricouri de parca le tatuam pe voi si nu o sa se mai ia nici odata de pe piele.Si altele,Culoare,Guler/Fara guler...sametc
                          Asa ca pana sa incepeti sa sariti cu gura care mai de care,eu spun sa va uitati la voi si apoi sa va puneti intrebarea... -De ce nu merge clubul???
                          Last edited by yakuzel; 25 June 2010, 15:36. Reason: Ca asa vreau YO
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu am vrut sa trec la munca la Vivi sa dau cotizatia.Pana nu se stabileste ceva sigur cu acest club nu mai dau cotizatia.Las sa se adune si voida tot odata daca isi va reveni clubul.
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • bravo...triumfa orgoliul !

                              Comment


                              • Sa se stabileasca la urmatoarea intalnire cine va fi organizator daca Vivi nu mai vrea si dupacea vom vedea ce se alege de clubul nostru.Chiar daca raman 3 membri binevoitori este ok.
                                http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                                www.loganclub.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google