Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O nocturna in timpul saptamanii doar cu cei ramasi in Tulcea, daca nu, intr-o seara de sambata daca poate toata lumea ar fi grozav.
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • vineri 03.12.2010 se va face o nocturna in parcare la metalu si cu ocazia asta dau drumul la lista
      1. Geoga

      Comment


      • vineri 03.12.2010 se va face o nocturna in parcare la metalu si cu ocazia asta dau drumul la lista
        1. Geoga
        2. Danny90
        3. Bambucea
        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

        Comment


        • Minunat,asa baieti! Bravo! Va salut de la Constanta.
          P.S. Sa puneti si poze de la nocturna.
          sigpic

          Comment


          • Mda, pai nu avea rost sa facem poze la 2 masini, mai ales ca a mea era foarte murdara, eu am ajuns la 20:15 maxim in parcare dar nu era decat ady alias Bambucea si cam atat...sa speram ca o sa fim mai multi cu alta ocazie.
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • Eu nu pot ajunge la Tulcea asa de des ca si voi. Dar cu prima ocazie cu care ajung sigur o sa trec si prin parcare.Va pupa nimimafiotu'
              sigpic

              Comment


              • imi cer scuze ca nu am putut sa vin si eu...... sper cu alta ocazie sa ne mai adunam ca pe vremuri.....astept tel vostru sa stiu si eu.....bafta la toata lumea

                Comment


                • Se mai tin intilniri la Tulcea?
                  Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                  Comment


                  • Da, se tin doar ca deocamdata nu se tin intalniri oficiale, ci doar nocturne anuntate cu 2-3 zile inainte, preferabil vineri sau sambata seara dupa ora 19:00 in parcarea stadionului Delta Tulcea. Asteptam cu drag vizitatori in orasul nostru.
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • Saptamina asta si urmatoarea sunt prin Tulcea. Din pacate nu si in week-end (vineri seara pina luni dimineata). Programul meu e cam incarcat dar daca va hotariti sa va intilniti in cursul saptaminii, e ok dupa ora 19, cred ca pot ajunge si eu. Stadionul nu stiu unde este dar il gasesc eu...
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • Eu sunt la Constanta la facultate, dar restul Loganistilor pot organiza o nocturna in cursul saptamanii sa va intalniti si sigur o te ajute colegii sa ajungi la stadion
                        Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                        Comment


                        • daca e lasa un nr de tel pe privat si te ajut eu

                          Comment


                          • vineri saera,adica maine la ora 17:00 parca?
                            http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=3208
                            www.loganclub.ro

                            Comment


                            • imi pare bine baieti ca ati inceput sa va organizati din nou anuntati.ma si pe mine data viitoare poate o sa ma prezint si eu sa vad ce mai faceti )))

                              Comment


                              • iar bate vantu pe aici.
                                Da ma e DACIA 1310........... Stai linstit ca are frane......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google