Intalniri membrii Logan Club Tulcea?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumim floryn.pana acum avem 2 intalniri.pozele le gasesti aicicum ziceai si tu,cand mai treci pe la tulcea esti invitatu nostru.

    s-a stabilit a 3-a intalnire LoganClub Tulcea astazi 15.02.2009 la ora 16:00 in parcarea de la stadionu Delta.va asteptam
    Last edited by Nicky; 18 February 2009, 19:55. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #47
      Da fratilor! A fost si ce de-a treia intalnire a loganistilor tulceni A durat putin dar a fost frumos...La cat mai multe de acum incolo Si poate pana la vara cand vor avea loc regionalele sa ne putem mandri ca si restul baietilor din tara cu un club bine pus la punct Dar pana atunci,drumul e destul de greoi Oricum ne-am mai inmultit de la ultima intalnire Am ajuns la magnifica cifra de 5 loganisti convinsi ;)
      sigpic

      Comment


      • #48
        Felicitari...vad ca numarul participantilor e in crestere...la mai mare.
        Hai bagati si niste poze sa va vedem masinutele.
        sigpic

        Comment


        • #49
          bravo baieti.imi cer scuze ca nu am putut sa ajung aseara.m-a blocat o tanti cu masina in parcare si nu mai puteam sa ies.scuze inca o data iar data viitoare o sa fiu prezent(o sa imi las mai mult loc in fata ca sa pot sa ies :P).cred ca sambata o sa aibe loc urmatoarea.de acord ?salut
          Attached Files
          Last edited by Nicky; 18 February 2009, 20:05.

          Comment


          • #50
            Eu spun ca duminica ar fi o zi mai buna E mai liber pentru noi toti Ce zici nicky? esti deacord?;) Cat despre poze am specificat ca le voi posta deseara dupa orele de program,pentru ca momentam sunt la scarbici)
            sigpic

            Comment


            • #51
              daca voi credeti ca duminica ne strangem cat mai multi.duminica sa fie.dar mai spre dimineata as putea.dupa amiaza am meditatii...chestii scolaresti

              Comment


              • #52
                Ne adunam cu totii si vom mai stabili cateva aspecte care nu s-au discutat la nicio intalnire de-a noastra Cum ar fi ziua si ora pentru intalniri Sa discutam cu totii si sa stim cu exactitate ce pozitie ocupam fiecare in club Si alte maruntisuri ;)
                sigpic

                Comment


                • #53
                  In seara asta(16.02.2009) la ora 20:00 adunare generala a loganistilor tulceni la old tymes e3.

                  Comment


                  • #54
                    Ma scuzati ca nu am atasat nicio poza de la a 3 a intalnire Sper sa reusesc in seara asta sa o fac Asta daca nu cumva mai intervin altele
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      silviu-le trimite pozele alea mai repede ca e lumea nerabdatoare

                      Comment


                      • #57
                        Bine ca am reusit dupa multe incercari esuate sa postam si pozele astea ca deja ma lua lumea la intrebari

                        P.S.Multumesc din nou Liviu

                        sigpic

                        Comment


                        • #58
                          pun pozele astea si pe sectiunea tulcea ?

                          Comment


                          • #59
                            Da,de ce nu? Si asa multe mai sunt )

                            Sa fie destul de clar pentru toata lumea,intalnirile L.G.C Tulcea vor avea loc in fiecare Duminica la ora 16 In parcarea stadionului Delta Cei interesati si aici ma refer la cei care doresc sa se alature clubului sunt bineveniti Va salut pe toti si va astept.
                            Last edited by yakuzel; 21 February 2009, 10:11. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #60
                              baieti ce ziceti de modelu asta de sticker ?merge ?spuneti-va fiecare parerea.
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google